This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT yeni görünümüne kavuşuyor. İşte bilmeniz gerekenler

Türkiye’deki teknoloji sitelerinin en büyük sorunu tasarım. Talep mi böyle bilinmez ama her yerden sıçrayan reklamlar, pop-uplar, gereksiz açılan videolar… Bizi biraz seviyorsanız bunda tasarımın ve siteyi reklama boğmayarak içeriğe alan yaratmamızın payı olduğunu düşünüyoruz. Ve işte bugün tasarım konusunda bir adım daha ileri gidiyoruz. AndroidPIT’in düzenli takipçisiyseniz, haber sayfalarındaki değişikliği fark etmiş olmalısınız. Yılın başında da belirttiğimiz gibi editör kadromuzu güçlendirmekle beraber siteyi de daha ferah-sade bir tasarıma ve rahat bir kullanıma kavuşturuyoruz.

androidpit new design
© ANDROIDPIT

Şu anda gördüğünüz sayfa tasarım sürecinin ilk adımı. Adım adım ilerlememizin sebebiyse atladığımız bir nokta olmadığından emin olmak. Bu açıdan sizin yorumlarınız ve geri dönüşleriniz bizim için fazlasıyla önemli.

Yeni tasarım eskisine göre daha sade, gereksiz bulduğumuz bölümleri çıkarttık. Sağ ve solda boşluklar bırakarak okunması daha kolay temiz bir sayfa oluşturmaya çalıştık. Bunun yanında gelecekler ise daha büyük ve rahat okunur harfler, daha kaliteli görseller ve videoları daha büyük ekranda izleyebilmek imkanı.

Dahası da gelecek

Bu daha başlangıç ve ilerleyen haftalarda özellikle makale sayfalarına işinize yarayacak büyük özellikler getireceğiz. Bundan sonra aradığınız bilgiye çok daha rahat ulaşabileceksiniz, ilginizi çekmeyen yazılar ise daha az karşınıza çıkacak. Ardından da olay ana sayfaya gelecek ki daha temiz ve hızlı yapmak için büyük bir optimizasyon gerçekleştireceğiz diyebiliriz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yorumlarınız ve gelecek tasarımla ilgili düşünceleriniz bizim için çok önemli.

 

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!