This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT Yeni Yazı İşleri Koordinatörleri İle Karşınızda

AndroidPIT ekibi iki yaşlı kurt ile güçlendi: Klaus Wedekind (sağda) ve Andreas Seeger artık sitemizin yazı işlerinin başına geçti. Tecrübeli ikili heves ve enerjilerini bundan sonra sadece Android için sarf ederek AndroidPIT ofis hayatında bizlerle de dirsek temasında olacaklar.

Yeni koordinatörlerimizin siz AndroidPIT okuyucularına da bazı mesajları var:

‘Bizler - Klaus Wedekind ve Andreas Seeger - AndroidPIT redaksiyonunun başındaki yeni ikili olarak sizlerle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Bundan sonra görevimiz, siz değerli okurlarımızı zaten mükemmel bir şekilde, 8 farklı dildeki makaleler, test raporları ve videolarla buluşturan ekibi desteklemek ve daha da güçlendirmek olacak.’

Andreas mobil telefon alanının eskilerinden. Henüz dokunmatik ekranlar çıkmadan ve Google ilk Android cihazını piyasaya sürmeden çok önce akıllı telefonlar hakkında yazılar yazan bir uzman olarak dikkat çekmişti. Uzun bir süre Almanya’nın kendi alanındaki öncü sitelerinden ‘areamobile.de’ sitesi için çalışan ve buradaki kariyerinin dört yılını baş editör olarak geçiren Andreas, daha sonra serbest olarak farklı medya kuruluşları için çalıştı. Bu dönemdeki mesaisinin büyük kısmı ismi meşhur ‘Connect’ dergisi içindi.

İlginç bir kariyere sahip olan Klaus ise 1996 yılında Berliner Kurier gazetesinde yazmaya başladı ve daha sonra gazetenin metro televizyon kanalını yönetti. Ardından n-tv.de haber redaksiyonuna geçiş yapan Klaus, yenilenebilir enerji üzerine yayın yapan olan Photovoltaik dergisini kurdu. Ve son yıllarda tekrar n-tv.de için teknik uzmanı olarak görev aldı.

Yazımızı ekibimizin yeni yazı işleri koordinatörlerinin şu sözleri ile bitirelim:

‘Android’in önlenemez yükselişini birkaç yıldır büyük bir heves ile takip ediyoruz ve Google şirketinin işletim sistemiyle çalışan hemen her cihaz ile bir aşinalığımız var.. Bu işin en güzel tarafı ise , dünyanın en büyük Android portallarınından birinin parçası olmak ve aynı hevesin peşinde koşan okurlar için yazı yazmak. Bugün AndroidPIT ekibiyle tanıştık ve de kendileri tarafından çok sıcak karşılandık. Henüz Berlin ofisimize ve yeni iş ortamına alışmaya çalışıyoruz. Çok yakında AndroidPIT üzerinde yazılarımızı okuma imkanını bulacaksınız’.

AndroidPIT Türkiye Ekibi olarak Andreas ve Klaus’a hoşgeldin diyerek okuyucularımızı selamlıyoruz.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!