This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
10 Shares 3 comments

Angry Birds 2 Google Play Store’da

Orijinal Angry Birds oyunu 2010 yılında çıktı ve bunu onlarca eklenti paketi, yeni bölüm vb. parçalar izledi. Oyun günlerimizi gecelerimizi yedi bu da bir gerçek. Ve şimdi sıra Angry Birds 2’ye geldi. Angry Birds 2, özellikle sesler ve oyun içi satın almalar açısından ilk günkü halinden çok farklı.

Angry Birds 2
 © Rovio

Google Play Store'a gelen Angry Birds 2 için oynanabilirlik hala iyi ve bu açıdan dramatik bir değişim de yok. Hikaye zaten bilindik, domuzlara karşı öfkeli kuşlar. Yeni oyunda yeni objeler ve elbette yeni kuşlarla da karşılaşacağız. Bunun dışında bölüm sonu canavarı, büyüler ve iç içe geçmiş bölümler de oyun zevkini arttırıyor. Oyunun ses ve müziklerinde de görülebilir iyileştirmeler mevcut. Bunun yanında eski oyunun aksine bu oyunda hangi kuşu önce kullanmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.  

Angry birds 2 play
© ANDROIDPIT

Oyun 68 MB boyutunda. Yeni oyunla beraber gelen kötü bir özellikse oyun içi satın almaların artması. Tıkandığın yerde bas ve geç, oyunun ruhuna pek de uymuyor. 

 

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Dogukan 03.Ağu.2015 Link to comment

    Grafikler diğer Angry Birds serilerine oranla çok hoş olmuş.

  • Grafikler oynanabilirlik güzel, efektlere de bayıldım fakat bölümler arası geçiş yaparken bir serilik yok vtr'lerde gereksiz bir bekleyiş var. Seri seri bölümleri geçmek isterdim eskisi gibi, gereksiz animasyonlar oyundan soğutuyor. ama genel olarak çok hoş :)

  • ilk çıkan serinin devamı olmuş o zamana göre iyi grafikler artmış güzel olmuş...

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!