This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Dünyanın en popüler mobil oyun uygulaması olan Angry Birds'ün bir süredir masaüstü ve laptop bilgisayarlarda Facebook üzerinden oynanabilen son sürümü Angry Birds Friends artık Android cihazlar için Google Play üzerinden indirilebiliyor.

angry birds friends

Angry Birds serisinin en güncel sürümünü özel kılan özelliği ise Facebook üzerinden multiplayer oynanabilirlik için özel olarak geliştirilmiş olması. Oyunun konsepti tamamiyle Facebook üzerinden arkadaşlar ile rekabet üzerine kurulu. Oyunun geliştirici firması Rovio, Angry Birds Friends oyununu mobil cihazlarına indirmişolan kullanıcıların oluşturduğu topluluğu canlı tutabilmek için her hafta özel turnuvalar düzenleyeceğini açıkladı.

angry birds friends android
Angry Birds Friends'de arkadaşlarınızı yenerek tabelada üst sıralara çıkın

Angry Birds içerisindeki turnuvalarda değişik seviyeler bulunuyor. Kullanıcılar oyun kapsamında elde ettikleri skorları rahatlıkla Facebook üzerinden paylaşabiliyorlar. Aynı zamanda oyun dahilinde bir takım ödül ve bonusları elde etmek de mümkün

ab1 2
Şu anda devam etmekte olan haftalık turnuvaların sonuçları henüz belli değil

Sürekli olarak internet bağlantısı gerektiren Angry Birds Friends'in Google Play üzerindeki sayfasına giderek uygulamayı indirmek için burayı tıklayınız.

(Fotoğraflar: Rovio)

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!