This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Angry Birds Heikki 18 Temmuz'da Piyasaya Sürülüyor

 

Eğer Fin Oyun Şiketi Rovio yeterince iyi işler çıkarmıyor olmasa idi Angry Birds ismi ortalıkta bu kadar dolaşıyor olmazdı. Kendini sürekli yenileme halinde olan oyunun en son versiyonunun (Angry Birds Space) piyasaya sürülmesinin üzerinden 3 ay bile geçmeden yeni sürüm hakkında firmadan açıklamalar gelmekte (Oyun hayranlarının şimdiden ellerini ovuşturduklarını düşünüyoruz).

Angry Birds Heikki isimli yeni oyunun 18 Temmuz günü piyasaya sürüleceği ilan edildi bile. Rovio kendi sitesi üzerinde oyun hakkında paylaşımlarda bulunmaya başladı bile. Oyunun bu yeni sürümünün heyecanı bizleri de hemen sarıverdi.


Heikki Kovalainen Finaldiya’nın efsane Formula 1 pilotlarından birisi. Rovio’nun sitesindeki açıklamaları birleştirdiğimizde yeni sürümde kızgın kuşlarımızın Formula 1 arabalarının rüzgarlıklarına savrulabileceğini düşünmeye başlasak mı acaba ?


Aslına bakarsanız şu an için oyunun içeriği ile ilgili herhangi bir şey yok. Ama bildiğimiz bir şey varsa o da bu oyunu bir gün mutlaka indirip, uzun sure oynayacağımız…

Resim hakları: Ubergizmo

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!