This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Angry Birds Space - Efsane Bu Kez Uzayda

Son yillarin tartışmasız en kült oyunu Angry Birds. Milyonlarca hayranı en güncel versiyonu oynarken bile yeni Angry Birds sürümünü dört gözle bekliyorlar.

Oyunun yapımcı şirketi Rovio’nun en son çıkardığı Angry Birds Space uygulamasına şöyle bir göz atalım. Bu arada oyunun yeni versiyonu Angry Birds Heikki de önümüzdeki Temmuz ayı içerisinde çıkmış olacak.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.0 2.2.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.0.4
Root: Evet
Mod: MCR


Angry Birds Space uygulaması açıldıktan sonraki izlenimer harika ! Sağda solda uçuşan kabarcıklar ve domuzlar.. Bir Angry Birds oyuncusu daha ne ister ki…


Evet bu sürümdede kuşlar iş başındalar. Domuzları takibe bu sefer dört faklı dünyada devam etmekteler. Bu dünyaların hepsi Samsung kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmakta. Her dünyada 4 çok özel tasarıma sahip olan 4 farklı level bulunmakta.


Şimdi biraz deja-vu yaşayalım. Kutucuklar üzerinde duran domuzlara nişan almak size bir yerlerden tanıdık geliyor mu? Tabi ki bu oyunda da değişik kuş tipleri mevcut: patlayanlar, ağaca dönüşenler, güçlü olanlar, çevik olanlar…Bu sürümün süprizi ise atıldıktan sonra hedefe giderken yön değiştirebilen kuşlar. Bu kuşlar kutucuklar üzerinde takılmakta olan domuzarı her zamankinden daha zayıf hale getiriyor. Ayrıca buz kuşumuzda hedefi bulduğunda patlayarak etrafı donduruyor.


Oyunda değişik bir yön ise yerçekimi kavramıyla gelmiş. Bazı gezegenlerin yer çekimi güçleri farklılık gösterebliyor. Bazı domuzlarında yer çekimsiz ortamlarda takıldığını aklınızdan çıkarmayın.

Özetle:


Angry Birds Space uygulaması klasik Angry Birds çizgisinin dışına çıkma hevesiyle yaratılmış bir oyun olmasına ragmen hayranların kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor.
 

 

Ekran & Kontroller

Angry Birds Space uygulamasının kontrolleri kendisinden beklendiği üzere gayet kullanışlı ve de basit. Uygulama bu anlamda gerçekten de diğer uygulamalara referans olabilecek nitelikte.

Grafikler ise kesinlikle çok eğlenceli. Çözünülürlük ve de parlaklıktan hiç taviz vermeyen uygulama size gerçekten de galaktik bir hissiyat sunuyor.

Hız & İstikrar

Angry Birds Space uygulaması çok hızlı ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Angry Birds Space uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun esnasında bir kaç rahatsız edici reklama maruz kalabiliyorsunuz. Premium versiyonu indirmek için ise 76 cent yani yaklaşık 2 TL çdeme yapmanız gerekiyor.

Ekran Görüntüleri:

Angry Birds Space -  Efsane Bu Kez Uzayda Angry Birds Space -  Efsane Bu Kez Uzayda Angry Birds Space -  Efsane Bu Kez Uzayda Angry Birds Space -  Efsane Bu Kez Uzayda

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Merhabalar, cihazınızın markası ve modelini de paylaşırsanız ben ilgili sıkıntıyı bizim teknik elemanlara iletir ve cevap alırsam burada sizinle paylaşırım.

  • Cihazim 2.3 yüklü markete yönlendiriliyor ve cihaziniz bu sürümle uyumlu degil uyarisi çikiyor bunu nasil düzeltebilirim.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!