This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 3 comments

Angry Birds Star Wars: Piyasaya Çıkmasına Üç Kala Sızan Görüntüleri

Angry Birds efsanesinin son oyunu olan Angry Birds Yıldız Savaşları ' Star Wars' oyununun çıkmasına üç gün kaldı. Fenomen oyunun yapımcısı firma Rovio geçtiğimiz hafta içerisinde bilim kurgu film dünyasının mihenk taşı olan Star Wars temalı yeni sürümün oyun içi görüntüleri hakkında veren bir video yayınlayarak bizlere biraz ipucu vermişti. Oyunun resmi tanıtımına kısa bir süre kala ise yine youtube üzerinde Yıldız Savaşları'nın efsane kahramanlarının Angry Birds'de nasıl bir rol oynayacaklarını ortaya koyan kısa tanıtım filmleri yayınlandı.

(c) Rovio

Aşağıda yer alan videolarda sırasıyla oyun içerisindeki büyük sapan ile domuzcukları patlatmak üzere göndereceğiniz efsane Yıldız Savaşları karakterlerini ve bu karakterlerin Angry Birds evreninde yapabileceklerini göreceksiniz.

Video 1: R2-D2 ve C-3PO

Star Wars kültünün Darth Vader ve ışın kılıçlarından sonra tartışmasız en önemli kahramanlarından olan sevimli, yaman ve yer yer de sakar robotlar R2-D2 ve C-3PO.

(youtube linki:buradan)

 

Video 2: Luke Skywalker ve Prenses Leia

Star Wars içerisinde etten kemikten olan insan karakterler arasında güzelliği ile her erkeğin rüyalarını süsleyen Prenses Leia ve gaddar Darth Vader'a karşı mücadeleye girişen, bıyıkları yeni terlemiş Luke Skywalker'ın yeni Angry Birds'deki rolleri:

(youtube linki: buradan)

 

Video 3: Han Solo ve Chewbacca

Star Wars hayranları arasındaki en popüler isim olan uzay korsanı  Han Solo ve kadim dostu Chewbacca'nın oyun içi görüntüleri:

(youtube linki: buradan)

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!