This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Angry Birds Yeni 'Red Planet' Sürümünde Mars'a Ayak Basacak

 

Son yılların tartışmasız en popüler ve de sevilen oyunu olarak kültler arasındaki yerini çoktan almış olan Angry Birds'ün son sürümü Angry Birds Space piyasaya sürüldüğü tarihten bugüne geçen iki buçuk aylık süre içerisinde 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Angry Birds firmasının yapımcısı Rovio'nun bu oyun üzerinden elde ettiği başarının altında yatan önemli nedenlerden bir tanesi hiç süphesiz ki oyunun yapılan güncellemeler ile sürekli kendini yenileyen bir doğasının olması. Rovio şimdi de sinirli kuşların domuzlarla mücadelesindeki son durağı olan kızıl gezegen Mars'a götürmeye hazırlanıyor.

Şu an itibariyle yeni Angry Birds oyununun Mars Gezegeni üzerinde yer alacağı bilgisine sahibiz. Bunun dışında teknik herhagi bir bilgiye sahip değiliz. Bu arada okuyucularımız içerisinde Amerikan Uzay Araştırmaları Merkezi NASA'nın şu anda gündemindeki en önemli projelerden olan Mars'a seyahatte bugün itibariyle bu gezegene başarılı bir iniş gerçekleştirilmesi surtiyle büyük bir aşama kaydedildiği bilgisine sahip olanlar vardır. Bakalım Mars yüzeyinden yayına başlayan bu yeni cihaz Angry Birds kahramanlarının görüntülerini ne zaman dünya ile paylaşıyor olacak.

Bu arada Angry Birds hayranları ve meraklılarına özel olarak hazırlanmış Angry Birds Space: Red Planet videosunu aşağıda bulabilrsiniz:

 

 

Haber Kaynağı: androidauthority

 

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!