This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Birçok farklı atmosfere sahip strateji oyunu gördüm: Orta çağ, diğer gezegenler... Ama karıncaların minyatür dünyasına dalınan bir strateji oyunu bana çok yeni bir konsept. Ben her zaman yeni ve taze şeylerin peşindeyim ve bu da tam olarak Ant Raid oyununu seçmemdeki neden. Oyunu keşfetmek mi istiyorsun? O zaman okumaya devam et!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.3 1.0.11

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.2
Root: Yok
Modifikasyon: Yok

Ant Raid iki farklı oyun modundan oluşuyor ve oyuna başladıktan sonra bölüm atladıkça daha fazla özellik ve seçeneğin açıldığını göreceksiniz.

Karıncaların merkezi düşman böcek saldırılarına karşı korunmalı. Buna sinekler, yılanlar, arılar ve mutant sinekler de dahil. Düşman böceklerin farklı güçleri var yani stratejinizi belirlemek size düşüyor. Örneğin bazı düşman böcekler, karıncaları tutup uyutabiliyor. Bu noktada taze bir grup karınca göndermeniz ve uyuyanları merkeze geri göndermeniz gerek.

Arada sırada karıncalar kendi başlarının çaresine bakamayacak ve sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Ekranın üstündeki yeşil çubuğa göz atın; yeteri kadar düşman böcek öldürdükten sonra düşmanları alaşağı edebileceğiniz gücü kazanıyorsunuz. Kolay gözükebilir fakat düşman topluluklar halinde istilaya geldiğinde iş zorlaşıyor.
Benzer olarak mavi düşmanlar için mavi çubuk var. Bu çubuk dolduğunda karıncalarınız bir süre için ölümsüz oluyor. Kırmızı çubuk ise karıncalarınızı hızlandırıyor.

Her bölümün sonunda yıldızla mükafatlandırılıyorsunuz. Üst sol köşede ne durumda olduğunuzu görebilirsiniz.

Survival Mode'un da History Mode'un ilk bölümünü bitirdikten sonra açıldığını belirtmek gerek. Ve eğer ek bir dosya indirmeyi kabul ederseniz oyuna serpiştirilmiş videoları izleyebilirsiniz ki bu da iki boyutlu bir oyunu tam takır bir bilgisayar oyununa dönüştürüyor.

Özet:

Ant Raid harika bir oyun; geliştiricilerinin dediği üzere "öğrenmesi kolay geçmesi zor". Kendine has grafikleri kendini gerçekten benzerleri arasında çekici kılıyor.

Ekran & Kontroller

Ant Raid grafikleri oldukça özel ve grafikleri çok sevdik. Oynaması zevkli fakat bir o kadar da profesyonel. İyi hazırlanmış ve bizi gerçekten etkiledi.

Kontroller de ayrıca iyi ve kendinden öğrenilir: Oyunun kontrollerini anlamak çok az zamanınızı alıyor. Ayrıca oyunda siz bir taraftan oynarken açıklamalar yapılıyor.

Hız & İstikrar

Ant Raid iyi çalışıyor: İyi hız ve istikrar.

Fiyat/Performans Oranı

Ant Raid halihazırda 70 Cent ve bu fiyatın uygulama için harika olduğu görüşündeyiz.

Ekran Görüntüleri:

Ant Raid - Gardınızı alın! Ant Raid - Gardınızı alın! Ant Raid - Gardınızı alın! Ant Raid - Gardınızı alın!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!