This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Apndroid daha önce telefonunuz ile internet arasındaki tüm data trafiğini hızlı bir şekilde önlemek için kullanılan lüzümlü ve küçük yardımcı olarak biliniyor. Sınırsız internet kullanmayanlar için gerekli olan bu fonksiyon, artık çoğu cihazlarda bulunuyor. APNdroid uygulamasını kullanmanın yine de bir gereği olup olmadığını, test raporumuzda bulacaksınız.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.0.16 5.0.0

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: HTC One S / Android 4.03

APNdroid uygulamasının ana fonksiyonunda bir değişiklik bulunmuyor. Uygulama tek tuşla internet bağlantısını koparıyor ve kapatıyor. Bunu Access Point’ın üzerinin yazılmasıyla ve cihazın internetle nasıl bağlanacağını bilmemesiyle, gerçekleştiriyor.

Böylece bütün kullanılan uygulamaların data trafiği bloke ediliyor. Testimizde problemsiz çalışan bu fonksiyon, widget yardımyıla veya uygulama üzerinden çalışıyor. Bidirim çubuğunda şu anki durumunuzu görmeniz de mümkün.

Bunun dışında uygulama, internet bağlantısı bulunan bütün uygulamaları listeliyor ve bunları aktif olanlar ve olmayanlar olarak ayırıyor.

Buradan istediğiniz uygulamaları da teker teker kapatmanız mümkün. Fakat bunu, telefonun tüm fonksiyonlarını kullanabilmek için pek tavsiye etmiyoruz. Burada data trafiğinin ve hangi uygulamaların ne kadar trafiği olduğunun istatistiklerini eksik buluyoruz. Çünkü cihazın sadece aktif olmasında değil de, diğer trafiği de data trafiğini kapatmanın ne kadar mantıklı olduğu üzerine bilgiler sunabilirdi.

Özet: APNdroid görevini güzel ve direkt olarak yerine getiriyor. Bu yüzden uygulama çok kısıtlı geliştirilmiş. Fakat bu fonksiyonların çoğunun zaten akıllı telefonlarda bulunmasıyla, ne anlamı kalıyor?

Anlamı gerçekten kısıtlı: APNdroid daha hızlı data trafiğini engellemenizi ve daha düzenli istatistikler sunuyor. Ayrıca bazı cihazlarda widget bulunmuyordur data trafiğini kapatmak için büyük ihtimalle - ve bu uygulamanın artısı oluyor. Biraz daha eski cihazlarda ise bu fonksiyonlar bulunmadığından, uygulama bu cihazların kullanıcıları için gereklii olablilir.

Ekran & Kontroller

Apndroid uygulamasının görünümü düzenli ve basit. Uygulamanın Android 4.0 için optimize ediliş olması da güzel bir yanı.

Olası hatalar için, geliştiriciler yardım dosyası eklemiş. Fakat çevirilerin kötü olduğundan ingilizce yazıları okumanız daha mantıklı olur.

Hız & İstikrar

Apndroid testimiz boyunca hızlı ve istikrarlı çalıştı: Hiçbir problem oluşmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Apndroid 1.77 Avro fiyatıyla AndrodPIT App Center veya Play Store’da mevcut. Bunun dışında reklamlı olan ücretsiz versiyonu da bulunuyor. Fiyatı, uygulamanın kısıtlı fonksiyonlarından dolayı yüksek buluyoruz. Ayrıca ücretsiz olan birçok alternatif uygulama da bulunuyor.

Ekran Görüntüleri:

Apndroid - Fazla Para Harcamayın Apndroid - Fazla Para Harcamayın Apndroid - Fazla Para Harcamayın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!