This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına!

Apndroid SALE! her zaman veri bağlantısını mobil cihazdan internete aktarma konusunda yardımcı olması ile bilinirdi - ki bu limitli internet tarifesine sahip olan insanlar için çok yararlı. Fakat son jenerasyon cihazlar bu özellikle birlikte entegre edilmiş şekilde gelir oldu. Apndroid SALE! uygulamasının bu duruma rağmen para verip vermemeye değeceğini bugünkü incelememizde keşfedin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
4.0.1 5.0.0

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: HTC One S (Android 4.0.3)

Apndroid SALE!'de çok fazla şey değişmedi. Uygulamanın ana özelliği: Uygulama tüm internet bağlantısını cihazın APN'ini (Access Point Name) değiştirip cihazın internette bağlanacak herhangi bir adresi bulamamasını sağlayarak kesiyor. Yani tüm uygulamalar ve cihaz bir tuş veya uygulama vasıtasıyla bloke edilebiliyor. Bildirimler çubuğundan duruma bakmak mümkün. Bu özelliğin kusursuz işlediğine şahit olduk.

Uygulama ayrıca mobil ağ aktifken uygulamaları "aktif" veya "pasif" şekilde ayırarak internete bağlanmış tüm diğer uygulamaları gösteriyor. Bu sınıflandırma uygulamaların mobil ağa girip girmediğine göre yapılıyor.

Veri bağlantısını önlemek için uygulamalar da kapatılabilir fakat bu her zaman tavsiye edilen bir şey değil. Bireysel uygulamaların ve cihazın genel veri tüketimini istatistiklerine bakmak daha mantıklı. Bu istatistikler sadece mobil ağın aktivitesinde bakılmalı ki ne yapılması gerektiği anlaşılsın.

Özet: Apndroid SALE! vaad ettiği şeyi sağlıyor. Bunu belirtmekle birlikte uygulama son derece basit yani çok üstün bir şey beklemeyin. Bizim sorumuz ise şu: Bu özelliğin her an daha fazla cihazda kullanılmaya başladığını düşünürsek Apndroid SALE!'e gerek kalır mı? Uygulama yararlı bir kısayol ve bazı bilgileri kolay anlaşılır bir dilde aktarıyor. Dahası tüm cihazlarda veri bağlantısını açıp kapayacak özellik yok. Apndroid SALE!, Locale ve Tasker plugin'leri ile de kullanılabilir. Bu özellikler eski cihaz kullanıcılarının işine yarayabilir.

Ekran & Kontroller

Apndroid SALE! hoş, sade ve bonus olarak Android 4.0 ile uyumlu.

Bazı şeylerin ters gitmesi durumunda (ki bizim testimiz gösterdi ki uygulama çok stabil değil) geliştirici birçok yararlı sorun çözme stratejileri ve textler yayınladı. Geliştirici ayrıca kullanıcıların sorularına, şikayetlerine ve yorumlarına geri dönmede ve tavsiyeleri dikkate almada çok iyi (Şirkette Alman takımından bir arkadaş uygulamanın zayıf Almanca tercümesi hakkında şikayet ediyordu ve geliştirici uygulamanın içinde kullanıcıların dili değiştirebileceleği bir özellik getirdiğini anons etti.)

Hız & İstikrar

Apndroid SALE! testlerimizde çok iyi bir performans sergiledi. Bu açıdan hiçbir problemle karşılaşmadık.

Fiyat/Performans Oranı

Apndroid SALE!, 1.77 Euro'ya App Center ve Google Play'de. Reklamlarla olan bedava versiyonunu da indirebilirsiniz. Teknik destek harika olsa da uygulamanın sadece yukarda bahsedilen şeyleri yapabildiğini ve bunları yapan bedava uygulamaları göz önünde bulundurduğumuzda fiyatının biraz fazla olduğunu düşünüyoruz.

Ekran Görüntüleri:

Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına! Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına! Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına! Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına! Apndroid SALE! – Tutumlu olmak adına!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!