This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 2 comments

Apollo: CyanogenMod Medya Oynatıcısı Artık Google Play'de

Tüm zamanların en popüler custom ROM'u olan CyanogenMod'u yüklemek bir çok kullanıcı için ilk etapta zahmetli gözükse de (rootlama ve flash işlemleri gerektirdiği için) Android cihaz kullanıcılarının alıştıktan sonra bırakamadıkları bir sistem. Bugüne kadar CyanogenMod'un sahip olduğu bir çok özellik kendi sınırları içerisinde kalmış olsa da bu önemli ROM'un bazı öne çıkan özelliklerini nadiren de olsa OS'ler için uygulama şeklinde Google Play üzerinde bulabilmekteyiz. Cyanogen içerisinde yerleşik olarak gelen medya oynatıcı Apollo'da bunlardan bir tanesi. Artık CyanogenMOD'un müzik oynatıcısı Apollo'yu Google Play üzerinden indirmek mümkün.

 

CyanogenMod'un orijinal müzik oynatıcısı Apollo'nun Android 4.1.2 yüklü bir cihazdan alınmış ekran görüntüsü

CyanogenMOD'un içerisinde yerleşik gelen medya oynatıcısı adını almakta olduğu müzik tanrısı Apollo'nun mitolojik rolüne öykünerek kullanıcılarının müzik ihtiyaçlarını tatmin etmeyi amaçlıyor. Antik Yunan retoriğini bir tarafa bırakıp Apollo'nun Google Play üzerinde sizlerin ilgisine sunulan seçeneklerine bakarsak bu uygulamanın ücretsiz ve paralı versiyonları olduğunu görüyoruz. Online reklamlara maruz kaldığınız ücretsiz sürüm meraklıların denemesi için mantıklı bir seçenek. Öte yandan 0.99 USD fiyatla satılan tam sürüm içerisinde herhangi bir reklama maruz kalmıyor ve de gelecekteki tüm güncellemeleri otomatik olarak alma hakkına sahip oluyorsunuz.

Dün (19.11.12) itibariyle Google Play üzerinde yer alan CyanogenMod'u orijinal medya oynatıcısı Apollo'yu indirmek için buraya tıklayın.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!