This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Apple: Samsung Davaya Konu Belgeleri Sızdırdığı İçin Cezalandırılmalı

Apple ile Samsung arasında mitolojik bir destan tadında devam eden patent davasında son olarak Apple Samsung'u davaya konu olan delilleri medya ile paylaştığı için davayı kötüye kullanmak ile suçladı. Apple bizlerin AndroidPIT üzerinde yakın zamanda paylaşmış olduğumuz Samsung'un dizaynlarında Apple'dan etkilenmediğine dair kanıt oluşturabilecek fotoğraflar hakkında jüriyi etki altına almaya çalışmak iddiasıyla davaya başka bir boyut kazandırdı.

Apple ile Samsung arasındaki Brezilya dizisinin son bölümünde Apple Samsung'u sistematik olarak davayı kamuoyu gözünde kötüye kullanmakla itham etti. Davanın bugünlere gelen hikayesinde Apple'ın bu tip ithamları sonucunda Samsung Firması'na Amerika Pazarı'nda tam dört kere ciddi yaptırımlara maruz kaldı. Bu bağlamda bizlere göre gerçekten yersiz olan bu itham sonrasında Samsung'un ciddi miktarda bir tazminat ödemesi gayet mümkün olabilir.

Son yılların en önemli davasının hakimi olan Koh'un ne yönde bir karar vereceği merak konusu. Bizler de bu son gelişme hakkında bilgi edindikçe okuyucularımızı bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!