This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Apple Türkiye'de online mağaza açtı

Apple, uzun zamandır beklenen Türkiye mağazasını ilk olarak internette açtı. Türkiye için özel olarak hazırlanan online mağazada Apple’ın en son ürünleri satışa sunuluyor. Apple Store Türkiye adresinde hizmete giren online mağaza, Apple’ın Türkiye’deki ilk resmi satış kanalı. 1 Kasım itibariyle hizmete giren sanal mağazada, iPhone 5s 2149 TL’den, iPhone 5c ise 1849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

apple iphone 5c
© YouTube

 

Profesyonel destek ve 14 gün içerisinde iade hakkı

Sitede alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, profesyonel satış sorumlularıyla video konferans yapıp her türlü sorularına cevap bulabiliyor. Ayrıca sitede telefonla destek hizmeti de var. Şirket yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Apple’ın satış sorumluları satış üzerinden komisyon almadıkları için tamamen müşteri memnuniyetine odaklanacaklar.

Apple’ın, online mağazasında satılan tüm ürünler 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edilebiliyor. Kredi kartlarına 12 aya kadar taksit seçeneğinin de bulunduğu mağazada, peşin ödemede çeşitli indirimler uygulanıyor. Online ödemelerin güvenliği için de ekstra önlemler alınmış durumda.

Kaynak: Milliyet

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!