This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Elimizde üç yeni oyun var ve üçü de birbirinden oynanası. Biri online battle arena tipi, LoL gibi, diğeri keskin nişancılık oyunu ki kendi kategorisinde oldukça iyi ve sonuncusu da zombi temalı FPS (biliyorum çok orijinal)… Üç oyuna da bir göz atın, özellikle saracak yeni bir şeyler arıyorsanız.

androidpit new android games december 6
© ANDROIDPIT

Call of Champions

Call of Champions, Android için bir MOBA. MOBA yani Multiplayer online battle arena… İnsan böyle yazınca kendini Burcu Bakdur gibi hissediyor. Her neyse oynanışı işleyişi bildiğimiz LoL, kahramanını seç, geliştir, savaştır… Oyun Android MOBA oyunları arasında en iyilerden ve League of Legends’tan ne kadar benzerlikler taşısa da bazı detaylarda daha bile başarılı. Oyunun hakkını vererek oynamak içinse biraz güçlü bir Android cihazınız olması gerektiğini aklınızda tutun.

androidpit new android games december 5
© ANDROIDPIT
Call of Champions Install on Google Play

Dead Effect 2 

androidpit new android games december 3
© ANDROIDPIT

Canavar, yaratık ve zombi öldürmek artık çok klişe bu yüzden oyuna biraz da bilmeceler vs eklemişler. Zombiler tarafından istila edilen bir uzay istasyonundasınız ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Çünkü insanlar uzaydayken mutlaka hayatta kalmalıdır. Oyunun güçlü noktasıysa grafikler. Grafikler cidden sınırları zorluyor. Android cihazınızda konsol FPS keyfi almak ve kafayı da fazla yormamak istiyorsanız Dead Effect 2 tam göz atmanız gereken oyun.

Dead Effect 2 Install on Google Play

Endless Sniper

androidpit new android games 22
© ANDROIDPIT

İyi yapılmış, küçük çapta bir oyun. Yeteneklerini geliştir ve kaybedene kadar oynamaya devam et, mantık bu. Düşmanlarınız sizi öldürmeden siz onları öldürün, sonra düşman türleri artsın onları da öldürün, öldürün, öldürün. Bazı noktalarda oyun zorluk ve hız açısından gerçekten sinir bozucu olabiliyor ama sonuçta sürüklemek için yapılmış bir oyun olarak oldukça başarılı.

Endless Sniper Install on Google Play

 

4 comments

Yeni yorum yaz:
 • musti 03.Ara.2015 Link to comment

  Discovery telefonumu guncelliyordum sonra
  System/framework/am.odex hatasi verdi bende am.odex dosyasini sildim sonra tekrar denedim guncellemeyi olmadi nasil guncellerim

  • Can C. 03.Ara.2015 Link to comment

   bunu forumda sorabilir misin muhtemelen Orbay Boran ya da başka birisi yardımcı olacaktır en kısa sürede

 • musti 03.Ara.2015 Link to comment

  Selamunaleykum can abi bana bi konuda yardimci olabilirmisin

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!