This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Archos G10 Tableti IFA Berlin Fuarında Tanıtılacak

 

Tablet ve akıllı telefon üreticilerinden olan Archos, son zamanlarda daha fazla düşük donanımlı cihazlar yerine daha yüksek donanımlı cihazların üretimine geçmek istemesini son zamanlarda birçok kişi fark etti. Archos şirketinin son yayınladığı basın fotoğrafına bakınca, bunu yavaş yavaş başardığını da göreceğiz.

Bu yıl 31 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA fuarında Archos, G10 tabletini tanıtmak istiyor. Bu aynı anda tabletin 10. jenerasyonu olacak.

Alttaki videodan anladığımız kadarıyla, cihazın aynı Asus Transformer’da olduğu gibi klavyeli dock istasyonu olacak. Diğer dock istasyonlu cihazlardaki gibi, bu tabletin de iyi bir pil süresine sahip olacağını düşünüyoruz. Kalite ve fiyat açısından da bu başarı yakalanırsa, gerçekten ilgi çekici bir cihaz ortaya çıkabilir. En azından Archos için yüksek donanımlı cihaz pazarına giriş yapmak için iyi bir imkan.

Fuar süresinde Türkiye’de tatilde olacağım için, büyük ihtimalle gidemiyeceğim. Aranızda fuara gitmeyi ve bu cihaza bakmayı düşünenler var mı acaba?

Video linki

Resim kaynağı: androidauthority.com

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!