This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

ASUS Computex Fragmanı – Yeni Transformer Tabletleri Yolda

Eee Pad Transformer tabletleriyle ASUS şirketi, büyük ve karışık Android tablet pazarında, kendilerini özel ve diğer tabletlere kıyas ayrıcalıklı kılan bir ürün geliştirdi. Ek bir klavye ilavesiyle özelleştirilen bu tabletlerin kullanışı bununla birlikte bir hayli büyüyor. Fakat ASUS bu başarının nasılsa devamı gelir diye düşünmüyor. Computex fuarında yeni Transformer serisi üyelerini tanıma imkanı olacak. Bunu duyuran resmi video beklentilerimizi yüksek kılıyor.

Video linki

Tabiiki farklı spekülasyonlara da izin veriyor ASUS'un tanıtımı. Şu anda dört Transformer cihazını satışa sunmuş olan ASUS, işletim sistemi olarak Android'i seçmiş bulunmakta. Farklılık yaratacak yeni cihazların Windows ile çalışmaları bu yüzden mümkün olabilir. Dual Boot şeklinde – yani Windows/Android aynı anda kurulmuş olması – olmaları pek beklenmesede, çok güzel bir sürpriz yapmış olurdu ASUS bununla.

Fragmanda ASUS'un verdiği işaretler...

Don`t get set into one form
Adapt it and build your own

The shape of the cloud is ever-changing
Beyond time and boundaries

Join us as we introduce
The truly incredible
NEXT TRANSFORMATIONS

... böyle olsada (daha önce de belirttiğim gibi) büyük bir bölümü spekülasyonlar için açık bırakılmış. Asyanın en büyük IT fuarı olan ve 5 Haziran'da başlayacak olan Computex bizlere Transformer hakkında yeni bilgiler sunacaktır.

Buna rağmen tabiiki bir kaç kurgu geliştirme hakkımız bulunuyor. Yeni Transformer'ler Windows cihazlarımı, Windows&Android cihazlarımı ya da yeni jenerasyon Android'leri mi oluşturacak? Düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kaynak: slashgear

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!