This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Asus Padfone 2'nin Görücüye Çıkış Tarihi 16 Ekim 2012

 Akıllı telefon ve tablet bilgisayarı bir araya getiren Asus’un PadFone konsepti ilk olarak tanıtıldığında yüksek fiyat ve de düşük donanımsal özelliklerden ötürü kendisine biraz çekinceli yaklaşmıştık. 16 Ekim tarihinde tanıtılacak olan PadFone 2’nin sahip olduğu canavar donanımı ile bu yöndeki düşüncelerimizi tersine çevirebileceğini düşünüyoruz.

Dünyanın en önde gelen elektronik üreticilerinden Asus hiç şüphesiz ki Android platformunun da en ciddi aktörlerinden bir tanesi. Firmanın her şeyi bir arada sunma amacı güden tablet-telefon cihazı PadFone 2’nin teknik özellikleri adera parmak ısırtıyor.

Şu ana kadar yeni PadFone 2’nin teknik özelliklerinden cihazın resmi tanıtımı öncesi sızmış olanları ise aşağıdaki gibi:

• 4.7 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ekran
• 1.5Ghz’lik Qualcomm S4 Pro quad core işlemci / 2GB of RAM
• 13 megapiksel arka / 1.3 megapiksel ön kamera
• Hızlı internet erişimi sağlayan LTE ve HSPA desteği
• 2140 mAh pil ömrüYukarıdaki donanımsal özellikler PadFone 2’yi piyasanın en iddialı ürünleri sıralamasının tepesine yerleştiriyor. Bu arada bu yıl içerisinde tanıtılan ilk PadFone hakkında önceden bilgi sahibi olmayanlar için bu ürünün fotoğraflarını aşağıda paylaşıyoruz. Asus tasarım anlamında bu ürünler üzerinde nasıl bir değişiklik yapacak göreceğiz.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!