This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AT&T ve Verizon'da Galaxy S3'e Dropbox’ta 50GB'lık Bedava Alan Yok

Galaxy S3’le gelecek bedava servislerden biri de kullanıcılarına Dropbox’ta sağlayacağı 50GB bedava alandı. Bu ekstra data alanı Dropbox ve Samsung promosyonu olacaktı fakat görünen o ki iki büyük Amerikan telekominikasyon şirketi bu anlaşmadan çıkmaya karar verdi. Bugün öğrendiğimize göre AT&T ve Verizon müşterileri bu bedava alanı kullanamayacak çünkü bu iki şirket faturayı ödemekten vazgeçti.

Çok talepkar olmayan kullanıcılar için Dropbox kullanıcıları hala 2GB’lık alanı bedava kullanabiliyor. Öte yandan daha fazlasını isteyenler ya aylık 9.99$ ödeyebilir ya da telefonlarını Sprint ya da T-Mobile’dan (ya da Avrupa’daki diğer mobil operatörlerden) alabilirler. AT&T kullanıcıları bir açıdan daha kötü durumdalar çünkü SD cardla telefonun belleğini artırabilmelerine rağmen sadece 16GB’lık telefonu satın alabilirler.

Bu promosyonun düşmesinin sebebi Dropbox’ın yüzlerce XDA kullanıcısı tarafından Galaxy S3 ROM’un şifresini kırması ve 50 GB’lık alanı bedava kullanabilmeleri için diğer kullanıcılara açıklamaları siteye girmesi mi, bunu merak ediyoruz. Eğer böyleyse böyle bir şifre kırmadan sonra Dropbox’ı daha az cömert olduğu için suçlayamayız her ne kadar biraz hayal kırıklığı yaratmış olsa da.

Telefonunuzdaki müzik ve reimleri nerede depoluyorsunuz? Cloud servislerini mi kullanıyorsunuz yoksa direkt sabit diskinizde mi depoluyorsunuz? Hiç 50 GB’lık Dropbox alanı satın almayı düşünür müydünüz? Görüşlerinizi bizimle aşağıda paylaşabilirsiniz!
 

Kaynak: Dropbox

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!