This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Avea inTouch 4 ve akıllı bilekliği Smartband tanıtıldı.

Avea'nın fiyat performans oranıyla beğeni toplayacak yeni nesil akıllı telefonu inTouch 4 ve akıllı bilekliği Avea Smartband düzenlenen özel bir lansmanla tanıtıldı.

intouch4
© avea

 

Operatörlerin kendi akıllı telefonları arasında rekabet gittikçe kızışmışken, Avea fiyat performans odaklı akıllı telefon hamlesi inTouch 4 ile beraber rekabete farklı bir hava getirdi.

Qualcomm'un yeni nesil orta segment işlemcilerinden Snapdragon 410'u kullanan Avea inTouch 4, Adreno 306grafik işlemcisi ve 4G / LTE desteği gibi yeni nesil özelliklerle donatılıyor. 5 inç büyüklüğünde, yüksek görüntü kalitesine sahip HD çözünürlüğünde ekranın kullanıldığı cihaz, sınıfının üzerinde görüntü kalitesi sunuyor. 

avea intouch 4 1418766252
© shiftdelete

Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi, 1 GB RAM, dahili hafızaya ek olarak microSD kart desteği gibi özelliklere sahip cihaz, kamera konusunda da iddialı. 5 Megapiksel ön, 13 Megapiksel ana kameraya sahip olan cihaz, özellikle selfie çekimlerini kolaylaştıracak elle uzaktan kontrol teknolojisini de destekliyor.

Avea Smartband adındaki akıllı bileklikte, adım sayma, katedilen mesafe ve harcanan kalori gösterme özellikleri yer alıyor. Cihaz, uyku kalitesini takip ederek, derin ve hafif uyku süresi hakkında kullanıcıya bilgi veriyor. Saat özelliğinin dışında akıllı alarm özelliğini de bulunduran bileklik, uykunun hafif olduğu saatte titreşimle uyandırabiliyor.

Avea inTouch 4 fiyatı 619 TL olarak belirlendi.
Akıllı bilekliği Avea Smartband ise 139 TL’den satılacak.

Sizce cihaz orta sınıf için nasıl ? Önerdiğiniz telefonlar neler ?


1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!