This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Babalar Günü'ne özel fiyatlar ve indirimler

İtiraf edelim Babalar Günü, Anneler Günü gibi çılgınca bir coşku ve delice bir pazarlama maratonuna haiz olamıyor. Ama olsun yine de Anneler Günü’nü es geçmeyip de Babalar Günü’nü görmezden gelmek olmaz şimdi. Kravat, çorap vs. her yıl aynı şeylerden gitmemek biraz da adamı mutlu etmek istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat.

babalargunu2
© gold

Gold Teknoloji Marketleri, Babalar Gününe özel oldukça güzel indirimler yapmış. İndirimler sadece Android cihazlarla da sınırlı değil. Telefondan, televizyona birçok elektronik eşyada güzel fiyatlar sunmuşlar. Eğer içinizden gelirse, “adam tüm yıl bizim için çalıştı, bir gün de biz sevindirelim” diye de aklınızdan geçiyorsa birkaç dakikanızı ayırıp buraya göz atın deriz. Bu arada olaydan tamamen alakasız olanlara da hatırlatalım, 21 Haziran'da kutlanacak.  

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Lg G4 1600 tl ye indirim olur mu öbür sorum 1600 tl civarı (vatanda) özellikle pil performans kullanılan materyaller ve tasarım konusunda en iyi Seçenek ne snapdragon 801 4 Çekirdek olduğu ve 64 bit olmadığından dolayı sonraki yıllarda sorun çıkartmaya başlarmı

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!