This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Battery Monitor Widget - Piliniz Tamamiyle Kontrol Altında

Akıllı telefonların insan hayatına girmesinden itibaren ortaya çıkan yüksek bir tatmin ve de bağımlılık var. Alınan keyif genelde çok yüksek. Bu yeni cihazların muhtemel en büyük eksikleri ve de sıkıntıları pil ömrü gibi gözüküyor. Telefon ekranı üzerinde geçirdiğiniz vakit ile doğru orantılı olarak azalan pil ömrü çoğu zaman en gerekli anlarda telefonunuzu kullanamamak gibi istenmeyen sonuçlara yol açabiliyor. Battery Monitor Widget, uygulaması akıllı telefonunuzdaki pil ayarlarını yönetmenize ve de sürekli durum değerlendirmesi yapmanıza imkan veren bir uygulama olarak karşınızda.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.2.3 3.20.1

Özellikler & Kullanım

Battery Monitor Widget uygulaması sıradan bir widget’in çok ötesinde size telefonunuzun pili hakkındaki istatistikleri analiz etme olanağı sağlayan bi uygulama. Uygulamanın detaylarını yüzeysel olarak aşağıda bulabilirsiniz.

Widget

Sadece 1x1 boyutunda olan widget tüm kritik değerleri gösteriyor. Mevcut pil durumu yüzde ile gösterilmekte. Gösterim ayarlarından değişiklik yapmak sutretiyle değişik gösterim seçeneklerine ulaşabiliyorsunuz.

Kalibralime


Bu özellik manuel olarak pil hakında daha detaylı teknik bilgi edinebilmenizi sağlamakta. Bu bilgiler uygulama tarafından otomatik olarak elde edilerek gösteriliyor. Herhangi bir hata tespit etmeniz durumunda ilgili hataya manuel olarak müdahele etmek mümkün olabiliyor.

İstatistikler


İstatistikten hoşlananlar için güzel bir alan.. Uygulamanın bu bölümü bünyesinde telefonunuzun şarjının ne kadar sürede biteceğini görebilir, yeni bir şarj işleminin ne kadar sürede telefonunuzu tamamiyle şarj edebileceğini öğrenebilirsiniz. Uygulamanın belki de en faydalı özeliklerinden birisi olan pil ömrü tahmini sayacından aynı zamanda her bir uygulamanın pil ömrü üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu ölçebilrsiniz.

Geçmiş


Geçmiş bölümünde 10 dakik aralıklarla pildeki hareketlilikler gösteriliyor. Bilgisayarlardaki CPU ölçer tarsi bir gösterim tarsi var.

Pro Versiyon Avantajları


Öncelikle uygulamayı çalıştırırken herhangi bir reklama maruz kalmıyorsunuz. Bunun yanında uygulamanın widget olarak telefonun ana ekranı üzerindeki görüntülenme boyutu tercihinize göre 2x1, 3x1 ya da 4x1 olabiliyor.


Özetle:


Battery Monitor Widget uygulaması pil ömrü konusunda hassasiyet sahibi oan tüm Android kullanıcılarına yönelik, kişiselleştirilmeye yatkın bir uygulama. Widget çeşitliliğine önem verenlerin uygulamanın pro versiyonunu indirmelerini tavsiye ederiz.
 

Ekran & Kontroller

Battery Monitor Widget uygulamasında önemli olan dizayndan ziyade fonksiyonellik olsa da uygulama size 13 farklı widget seçeneği sunuyor. Buna ilaveten uygulamanın ICS standartlarını rahatlıkla karşıladılığını belirtelim.

Hız & İstikrar

Battery Monitor Widget, uygulaması herhangi bir sıkıntıya yer vermeden akıcı bir şekilde çalışıyor. Galaxy Nexus üzerinde uygulamanın çok az enerji harcadığına şahit olduk.

Fiyat/Performans Oranı

Battery Monitor Widget uygulaması AndrodPIT App Center üzerinden ücetsiz olarak indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Battery Monitor Widget - Piliniz Tamamiyle Kontrol Altında Battery Monitor Widget - Piliniz Tamamiyle Kontrol Altında Battery Monitor Widget - Piliniz Tamamiyle Kontrol Altında Battery Monitor Widget - Piliniz Tamamiyle Kontrol Altında

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!