This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Gerçek hayat gezintileri şüphesiz harikadır ama bazen sadece App Center veya Play Store'da gezinmek bile çok eğlenceli. En çok belirli bir şey aramadığım zamanlar akıllı telefonuma yükleyip sürekli kullandığım uygulamaları bulduğum zamanlar oluyor.

Battery Widget? Reborn! (BETA) da bu tarz bir uygulama. İncelememizde ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.1/BETA Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Battery Widget? Reborn! (BETA) uygulamasını birkaç gün test ettikten sonra oltaya takıldım. İşe yararlığı arıt harika tasarımı beni cezbetti.

İşe yararlılığından bahsetmek gerekirse: Uygulama aslında çok fazla bir şey yapamıyor. Bataryanızda ne kadar şeker kaldığını ve de bataryanın ne kadar süre sonra öleceğini bildiriyor. Bir takım grafik sunumu bataryanızın son birkaç dakika/saatte ne zaman ve nasıl etkilendiğini gösteriyor. Batarya süresi ve performans hakkındaki istatistikler de ayrıca mevcut.

Benim için ana özellik bataryamın ne zaman öleceğini ne kadar iyi tahmin edebildiği ya da telefonumun ne zaman kendisini kapatacağını bilmesi.

Battery Widget? Reborn! (BETA) ayrıca yararlı bir bildirim özelliği ve yapılandırılmaya son derece müsait bir alt yapıyla geliyor. Bildirim özelliği aşağı çekilebiliyor ve eğer Jelly Bean kullanıyorsanız kablosuz interneti, bluetooth'u ve flight mode'u kapatabiliyorsunuz. Fakat bunun Jelly Bean'de çalıştığını tekrarlamakta fayda var.

Özet. Battery Widget? Reborn! (BETA) uygulamasının sunduğu çok fazla bir şey yok. Yaptığı şey yararlı, kuşkusuz, ama şahsen ben örneğin istatistikleri yapılandırma için biraz daha seçenek görmeyi isterdim. Ama dürüst olmak gerekirse bu biraz çok talepkar olmak oluyor çünkü önceden belirttiğim gibi uygulama yaptığı şeyi iyi yapıyor.

Ekran & Kontroller

Battery Widget? Reborn! (BETA) bu kategoride en üst seviyede. Uygulamanın tasarımı Google'ın açıklamalarını takip ediyor ve karışık adaptasyonları mümkün kılıyor.

Tasarım minimal ve işlevsel.

Hız & İstikrar

Battery Widget? Reborn! (BETA) testlerimizde iyi bir performans sergiledi. Arada sırada başlarken biraz bekleme yapıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Battery Widget? Reborn! (BETA) bedava ve Google Play'de mevcut. Harika işlevsellik, grafikler ve teknik destek bu kategoride beş yıldızı getirtiyor.

Ekran Görüntüleri:

Battery Widget? Reborn! (BETA) Battery Widget? Reborn! (BETA) Battery Widget? Reborn! (BETA) Battery Widget? Reborn! (BETA) Battery Widget? Reborn! (BETA)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!