This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android 4.3 Jelly Bean'li Beyaz Nexus 4 Haziran 2013'de Geliyor

Google I/O 2013 Etkinliği'nin tam gaz devam ettiği bugünlerde Nexus telefonların sonuncusu olan LG Nexus 4 ile ilgili ilginç bir haber yayıldı: Nexus 4'ün beyaz renkli versiyonu Haziran 2013'den itibaren piyasaya sürülüyor olacak. Beyaz Nexus 4 ile gelen başka bir gelişme ise Android 4.3 Jelly Bean'in de aynı dönem içerisinde çıkarılacağının açıklanması oldu.

Nexus 4 white

Beyaz renkli Nexus 4'ün Google I/O Etkinliği sırasında resmi olarak tanıtılması Android ile ilgilenen herkesin beklentileri arasında olmasına rağmen Google'dan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat Android and Me ismiyle yayın yapan meslektaşlarımızın sitesi üzerinde beyaz Nexus 4'ün bir paket açılım videosu yayınlandı. 

Bu arada beyaz Nexus 4'ün fotoğraflarının yayınlandığı site üzerinde bu yeni cihazın 10 Haziran tarihinden itibaren Google Play üzerinden satışa sunulacağı ve cihaz içerisinde Andorid'in bir sonraki sürümü Android 4.3 Jelly Bean'in yer alacağı belirtildi.  Bu arada Android 4.3 hakındaki söylentinin doğru olması koşulunda Galaxy Nexus, Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 cihazlarına da yazılım güncellemesinin gelecek olduğunun altını çizmekte fayda var.

Beyaz Google Nexus 4 hakkındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyor olacağız.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!