This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
No comments

Bilgisayarınıza Viber nasıl yüklersiniz?

Birçok insan Android cihazlarında Viber kullanmakta. Peki bilgisayarınızda da Viber kullanabileceğinizi ve hatta rehberinizdekileri ya da konuşmalarınızı senkronize edebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bilmeyenler için bunun nasıl yapılacağı. Oldukça basit.

androidpit viber pc 1
 © Viber

WhatsApp’ın baş rakiplerinden olan Viber, PC, Mac ve Linux üzerinde kullanılabilmekte. Yüklerken de herhangi bir karışık yöntem uygulamanıza gerek yok.

Bilgisayarınıza yüklemek için Viber’ın internet sitesine girin. Tek şart bir Viber hesabınız olması. Eğer aktif bir Viber hesabınız yoksa uygulama bilgisayarınızda çalışmaz.

Viber Install on Google Play

Yükleme tamamlandıktan sonra Viber’ı akıllı telefonunuzda kullanıp kullanmadığınız sorulacak. Evet’i işaretleyin. Ardından ülke kodu ve numaranızı girip gelecek aktivasyon kodunu bekleyin. Burada bir durum var gönderilen kod her zaman çalışamayabiliyor o yüzden ikinci bir kod istemekte tereddüt etmeyin.

androidpit viber pc 1
 © Viber

Kod geldiğinde ve girdiğinizde bilgisayarınız ve telefonunuzdaki Viber arasında bağlantı yapılmış olacak. Bunun ardından ücretsiz aramalar, anlık mesajlar ve sohbetlerden yararlanabilirsiniz.

Siz bilgisayarınızda Viber kullanıyor musunuz? Durumdan memnun musunuz?

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!