This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
5 Shares 23 comments

Bilgisayarınıza Windows yerine Android Lollipop kurmak ister misiniz ?

Kullanılan bir çok telefonda Android işletim sistemi görmek mümkün. Peki bunu kendi bilgisayarınızda görmek nasıl olurdu. ?  Kuracağınız bu Android işletim sistemi size yenilik sunmayı vaad ediyor. Tıpkı telefonunuzda olduğu gibi bilgisayarınızda da işlevselliği ile ön plana çıkan Android Lollipop deneyimini hakkı ile yaşatacak gibi.

 

Screenshot 2015 01 22 22 59 03
Andorid 5.0 Androidpit.com.tr

 

Gerekli Dosyalar

 Unet Bootin App İndir
 
 Android 5.0.2 Lollipop ISO İndirGerekli dosyaları indirikten sonra yapacağınız işlemler videoda anlatılmıştır.Bilgisayara Android Lollipop Kurma Videosu

23 comments

Yeni yorum yaz:
 • hata veriyor işlemci desteklemiyor diye bi çözümü var mı htt p://i.hizliresim.com/Z7yDZo.jpg resimdeki gibi bi ekranda takılıyor

 • uygulamarın cogunda hata verıyo..uygulama durdu dio hep....play durdu ..bi de yaptığımız değişiklikler neden kaydolmuyo..

 • Öncelikle alakanız için teşekkürler. Ben android'i sabit sistem olarak kurmak istiyorum. Blue stack ve wmvare denedim.
  Boot loader kurup 32 gb sistem diskli kalanıda sdcard şeklinde yükleyebileceğim bir kurulum önerirmisiniz?
  Sistemi kalıcı android yapmak için grub kurmayı denedim ama lollipop kurulumu içerisindekiler ile hata alıyorum daha doğrusu boot olmuyor. Bu sebeple live cd olarak kuruluyor gibi bişey kapatınca gidiyor. Öneriniz nedir. Teşekkürler!

 • yiğit 11.Nis.2015 Link to comment

  virtual box ile kurulum yapamıyorum. yardmcı olabilirmisiniz.

 • orbay bey öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Virtual Box u biliyorum fakat o yöntemle yapıldığı zaman andoid tam ekran olmuyor.bluestacks tarzı programlarda tam anlamıyla android keyfi vermiyor.sizin göstermiş olduğunuz yöntem gayet güzel ama Windows'un silinmesinide istemiyorum.yani özetle Windows ve android olmak üzere Windows tabletime 2 işletim sistemi kuramazmıyım.veya Virtual Box u kullanarak tam ekran yapamazmıyım?

  • Widows tabletinize kurmanızı tavsiye etmem. Sistem oldukça ağırlaşacaktır. Çünkü Virtual PC ekstra ram isteyen bir sistemdir. Tam ekran kullanabilirsiniz. Açıkcası daha önce hiç tablete kurulumunu yapmadım Virtualpc'yi :)

  • başka konuma kur çift işletim sistemi olarak kullan

 • peki Windows'u silmeden androidi 2. işletim sistemi olarak kurnanın bir yoku yokmu?

 • bu şekilde bilgisayara androidi kurunca Windows siliniyor mu arkadaşlar.anladığım kadarıyla USB den format çekiliyor.

 • Yasin Öz 13.Şub.2015 Link to comment

  BU win7 için oluyor mu oyksa sadece win 8/8.1 için mi?

Show all comments

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!