This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

BlackBerry Messenger Geri Dönüyor! Android ve iOS ile Uyumlu Çalışacak

Kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplayan BlackBerry Messenger (BBM) 27 Haziran tarihinden itibaren Android ve iOS platformlarına uygulama olarak geliyor. BlackBerry Messenger'in yıllar sonraki dönüşünün WhatsApp,Google Hangouts ve benzeri mesajlaşma uygulamalarını ne derece etkileyeceği ise merak konusu.

bbm
Android için BBM/ © MobileSyrup.com

Android ve iOS cihazalar için BlackBerry Messenger'in gelişi T-Mobile İngiltere'nin Twitter sayfası üzerinden duyuruldu. Bu noktada bundan çok değil sadece bir kaç sene önce dünyanın en popüler mobil mesajlaşma uygulaması olan BBM'nin popülerliği ister istemez sorgu altında. Zira hem Android hem de iOS ortamına damgasını vurmuş olan WhatsApp ve Google Hangouts'a karşı arka arkaya vasat cihazlar çıkartarak müşterilerini kendisinden soğutmuş olan BlackBerry'nin mesajlaşma uygulamasına bu saatten sonra ne kadar rağbet olunur bilinmez.

bbmessage
© T-Mobile UK

Sizce BlackBerry Messenger'in Android ve iOS'a gelişi WhatssApp ve benzeri popüler mesajlaşma uygulamalarının kullanımını etkiler mi? Görüşlerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

Kaynak: Android Central

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!