This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

BlackBerry Messenger (BBM) Android ve iOS platformlarına geliyor

BlackBerry Ltd geçtiğimiz Çarşamba günü, popüler BlackBerry Messenger anlık mesajlaşma uygulamasının Android yazılımı kullanan rakip cihazlarda ve Apple’ın iPhone akıllı telefonlarında bu haftasonu itibariyle kullanılabilir olacağını duyurdu.

BBM logo
© BlackBerry

Hayatta kalma savaşı veren Kanadalı akıllı telefon üretici BlackBerry, hem fanların hem de şirketin BBM olarak adlandırdıkları mesajlaşma hizmetini diğer platformlara da açacağını geçtiğimiz Mayıs ayında ilan etmişti.

Kısa mesaj ücreti ödemeden kısa mesajlar gönderme hizmeti sağlayan özgün bir araç olan BBM böylece Facebook ve Apple gibi mobil kısa mesaj ürün sağlayıcıları ile doğrudan, ve mikro blog servisi Twitter ile de dolaylı olarak rekabet edebilir olacak.

Android kullanıcıları bu uygulamayı Cumartesi günü itibariyle cihazlarına indirebilecekler. iPhone kullanıcıları ise Pazar gününden itibaren bu hizmete erişebilir olacak.

Kaynak: Reuters

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Bu haberde söylenen şey uygulamaya geçti mi?

  • yapilmis en iyi hamle herkesi tatmin etti bu haber. zaten bbm,whatsapp ve turevlerinden hem daha eski hem daha iyi bir uygulama. eski bir blackberry'ci olarak dört gözle cumartesi gününü bekliyorum.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!