This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sizlerle hiç zaman öldürücü oyun paylaşmadığımız için (!) bugün sizinle başka birini paylaşmak istedik. Her büyüklükte ve şekilde taşları yerleştirdiğiniz  Blosics HD FREE oyununun ayrıntıları için okumaya devam edin!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.7 1.0.7

Özellikler & Kullanım

Blosics HD FREE oyunu şu şekilde hazırlanmış:
Birçok sayıda bloğun (taşın) bulunduğu bir platform var. Taşların sayısı, ağırlığı ve şekilleri bölümden bölüme değişiyor. Amaç ise platformdaki taşları bir top aracılığıyla platformdan düşürmek. Taşların başlama noktası bölümden bölüme değişiyor.
Ne kadar az topla bu işi yaparsanız o kadar daha fazla puanla bölümden çıkıyorsunuz.
Daha fazla puan demek daha fazla yıldız kazanmanız demek. Bu yıldızlarla farklı toplar aktive edebiliyorsunuz ve bu toplar taşları devirmede öncekilere göre daha iyi oluyor. Oyun hakkında söylenebilecek her şey bu kadar: Hoş ve basit bir oyun. Kolaylıkla oyuna başlayabilir ve çıkabilirsiniz.

Topları atmanın iki farklı seçeneği var. Dilerseniz esnek bir banttan dilerseniz de sarkıtılan bir ip aracılığıyla atabiliyorsunuz. Hangisi sizin hoşunuza daha çok giderse o şekilde oynayabilirsiniz. Eğer benim gibiyseniz ikisini de seviyor ve iki türlü de oynuyor olmalısınız!

Bazı bölümlerde esnek yüzeyler gibi farklı araçlar, elementler ve yardımlar mevcut.

Özetle:

Blosics HD FREE beş dakika zaman öldürme niyetindeyseniz harika bir oyun. Oynaması kolay ve kısa zaman aralıkları için kafanızı dağıtmak için ideal.

Ekran & Kontroller

Blosics HD FREE'e başlamadan önce açıklayıcı tutorial'ı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ses ayarları, skor tablosu ve başka oyunlar indirmek için ana menüye gidin. Burası ayrıca topu atış tarzınızı belirleyeceğiniz yer.

İlerledikçe açacağınız yeni dünyalar var ve bu dünyaların içinde farklı dünyalar açabilmek için bitirmeniz gereken bölümler var.

Kontroller ve grafikler genel olarak oldukça düzgün.

Hız & İstikrar

Blosics HD FREE hiçbir sorun olmaksızın akıcı bir şekilde çalıştı. Uygulamanın hızı gayet iyi.

Fiyat/Performans Oranı

Blosics HD FREE adından da anlaşılacağı gibi bedava. Eğer reklamlar sizi sıktıysa (beni sıkmadı) veya geliştiriciye katkıda bulunmak istiyorsanız oyunun paralı versiyonunu indirebilirsiniz.

 

Ekran Görüntüleri:

Blosics HD FREE Blosics HD FREE Blosics HD FREE Blosics HD FREE Blosics HD FREE

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!