This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 5 comments

5000 mAh kapasiteye sahip Blu Studio Energy satışta

Günümüz akıllı telefonlarının en büyük problemi olan pil ömrü birçok telefon kullanıcısını zor durumda bırakıyor. Evden çıkarken birçoğumuz yanımıza şarj makinesini alıp öyle çıkıyoruz. Sonuçta her an yarı yolda bırakacak korkusunu hangimiz yaşamadık? İşte bu soruna dur diyen Blu Studio Energy telefonu 5000 mAh kapasiteye sahip telefonu nihayet piyasaya sürdu. Standart kullanımda 4 gün, bekleme süresi olarak 45 gün gibi yüksek bir oran sunan Blu Studio Energy'inin özellikleride yine  orta seviye bir telefon için gayet ideal.

blu studio energy
Blu Studio Energy / © BLU

Telefonun genel özelliklerine baktığımızda 5 inç büyüklüğünde ve ekran olarak Gorilla Glass 3 ile dayanaklı hale getirilen telefon HD çözünürlüklü ekran kullanıyor. Blu Studio Energy işlemci olarak 1.3GHz hızında Dört Çekirdek İşlemci, Mediatek ve  Mali-400 GPU bulunuyor. Telefonda ayrıca 8MP ana kamera ve 2MP ön kamera ile birlikte 1 GB ram ve 8 GB'ta dahili bellek bulunmakta. 8 GB dahili belleğe ek olarak 64 GB destekli SD kart yuvasıda bulunmaktadır.. 
 

blu energy
Blu Studio Energy / © BLU

Telefon kutusundan çıkarken 4.4 Kitkat sürümü ile geliyor ama Lollipop sürümü kısa bir süre içerisinde geçişi olacak. BLU Studio Energy Çift Sim girişi ile kullanıcılarına açılmış durumda. Ağırlığı 180 gram olan telefon bataryasından dolayı bir çok akıllı telefondan daha ağır olduğununda altını çizelim. Amazon sitesi üzerinden Blu Studio Energy telefonunu 149 dolara satın alabilirsiniz.

Siz Blu Studio Energy satın alır mısınız. ? 

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • Yasin Öz 14.Şub.2015 Link to comment

    Tmm giriş seviyesi de 20-30$ fazlaya 2gb ramli telefon var. Türkiye için de aynı. Bu tel min 650 liraya gelir. O fiyata 2gb ram'li zenfone 5 var (8gb olan). 1gb ram android için artık yetersiz. 100$ altı olsa tamam ama 150$ için 1gb yetersiz.

  • Sonuçta giriş seviyesi amiral gemi değil 😉

  • Yasin Öz 13.Şub.2015 Link to comment

    Fiyatına göre çok iyi bir cihaz. tek devzavantajı 1gb ram olması. Ancak şöyle bir durum var ki bu tür cihazlar batarya olarak çok optimize olmuyor ne yazık ki. 5000 mah batarya süre olarak 2600mah bataryalı Z3 compactı 2'ye katlayamaz misal olarak. Belki GM bunu Türkiye'ye getirebilir. Air modelini getirdiler.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!