This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Boş vakitleri doldurmak için 6 yeni oyun

Mevcut oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni oyun aramaya vaktiniz –ya da mecaliniz- yoksa bu haberimizi dikkatle takip edin! Çünkü sizler için yepyeni, dumanı üstünde, boş vakitlerde oynayabilmeniz için 6 yeni oyun bulduk ve çıkardık!

smartphone spiele teaser
© Shutterstock ( Two female hands holding smartphone on a desk)

Small Fry

Hayatın belki en gerçekçi ve de en acımasız gerçeklerinden birisidir büyük balığın küçük balığı yemesi. Fakat bu sefer konumuz eğlence! Arkanızdan gelen köpek balığının sizi yememesi için elinizden geldiğince hızlı yüzerseniz sizin için iyi olur! Aslında sonsuz koşu oyunlarıyla aynı prensibe sahip olan Small Fry, grafikleriyle eğlenceli, basitliğiyle de her an oynamaya müsait bir oyun. Besin piramidinin en altında bulunan küçük balığımızı köpek balığından kurtarmak için, engellerden sakınmalı gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Yalnız bizden uyarması: Bu tarz oyunları hırsa dönüştürürseniz alışkanlık yapabilir!

Small Fry Install on Google Play


Video linki.

Neon Beat

Neon Beat bir top ve sizin kontrol ettiğiniz bir çubuğun bulunduğu, tuğlaları yıkma oyunlarına benziyor. Yalnızca bu oyun yapısını size farklı bir yöntemde sunuyor: Neon Beat’de sadece topu kontrol ediyorsunuz ve top ekranınızın etrafında sürekli dönüyor. Ekrana dokunduğunuz anda, top konumuna bağlı olarak belli bir açıyla ekranın ortasında duran küçük kareciklere dokunarak onları teker teker temizliyor. Yalnız gözünüze kolay gibi gözükmesin! Ortadaki pikselleri belirli bir sürede bitirmeniz gerekiyor ve oyunda 60 seviye bulunuyor. Kimi karelerden dökülen küçük yardımcılar işinizi de kolaylaştırabiliyor –onlar da olmasa hiç bitmeyecek bölümler var!-. Fonda çalan elektronik müziğiyle ve piksel-grafik görüntüsüyle nostaljik atari oyunlarını andıran Neon Beat vakit öldürmek için ideal!

Neon Beat Install on Google Play


Video linki.

Magnetized

Mıknatıslar ya birbirlerini çeker ya da birbirlerini iterler. Bu basit fizik prensibinden yola çıkılarak şimdiye dek bir çok icat/oyuncak geliştirildi. Magnetized ise mıknatısların bu basit prensibinden yola çıkarak –işleri bazen biraz karmaşıklaştırsa da -sizlere eğlence vaad ediyor. Sanal bir dünyada, düz olmayan bir koridorda engellere takılmadan ve koridorun dışına çıkmadan küçük mıknatısınızı yolun sonuna dek götürmeniz gerekiyor. Kontrolü ise mıknatıslar vasıtasıyla yapıyorsunuz. Oyunda 3 farklı mıknatıs bulunuyor ve siz ekrana dokunduğunuzda size en yakın mıknatıs etki ediyor. Anlatması uzun! En iyisi denemek fakat uygulamayı ancak belli bir ücret karşılığında indirebiliyorsunuz.

Magnetized Install on Google Play


Video linki.

Devils

Devils aksiyon, strateji oyunu karışımı, eğlenceli grafiklere sahip ilginç bir oyun. Oyunda hem kışı hem yazı yaşatmak sizin elinizde! Cehennemin efendisi olarak siz sıcaklığa hükmedebiliyorsunuz. Oyunda mavi ve kırmızı şeytanlar var; tahmin edebileceğiniz üzere mavi şeytanlar sıcağı, kırmızı şeytanlar da soğuğu sevmiyor. E tabi sizin göreviniz şeytanları rahat ettirmek değil onları savuşturmak! Farklı dünyalar sizlere sayısız seviyeyle meydan okurken her dünyanın sonunda sizi asıl rakip (Boss) bekliyor ve oyun boyunca beklenmedik figürler olarak ortaya çıkıyor. Oyun içindeki bonuslar, süper güçler, ganimetler oyuna zenginlik katıyor.

Devils Install on Google Play


Video linki.

Strata

Strata zorlu bulmacalarıyla beyin kıvrımlarınızı çalıştırırken boş vakitlerinizi değerlendirebilmenizi sağlıyor. Eşi benzeri bulunmayan bu mantık oyunu, kolaylığı, zarafeti ve meydan okumayı biraraya getiriyor. Farklı renklerdeki kuşakları kuralına uygun şekilde aynı renkteki karelerin üzerinden geçirmeniz gerekiyor. Kulağa garip gelebilir fakat oyunu bi kere elinize aldığınızda kolayca amacı çözeceksiniz. Başlarda çok kolay gibi gelen bu oyun seviye ilerledikçe adeta IQ testine dönüşüyor. Oyunu ücretsiz olarak deneyebilir eğer beğenirseniz tam versiyonunu satın alabilirsiniz.

Strata Free Install on Google Play Strata Install on Google Play


Video linki.

Table Top Racing

1999 yılında sunduğu fantastik fikirle oyun severlerin ilgisini çeken Re-Volt tarzı bir oyun Table Top Racing. Wipeout'un yaratıcılarının elinden çıkan bu oyunda minyatür araçlarla mutfak masasının üzerinde bulunan parkurlarda ya zamana karşı ya da başka rakiplere karşı yarışıyorsunuz. Grafikleriyle oldukça neşeli olan bu oyunda birbirinden farklı arabalar ve parkurlar bulunuyor. Oyunda arabanızı geliştirebiliyor ya da yeterli kaynakları kazanarak yeni arabalar satın alabiliyorsunuz. Oyun içi satın alma türünde olan buiddialı, zirveye oynayan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Table Top Racing Free Install on Google Play

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!