This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Evet doğru duydunuz. Sırada bir başka haftalık AndroidPIT Uygulama Önerisiyle karşınızdayız. Haftalık önerileri Google I/O’dan ötürü biraz geciktirdiğimiz için özür dileriz ama şimdi yine çılgın bir uygulamayla karşınızdayız! Şimdi biraz gerçekçi olalım: Hangimiz bir başkasını biraz uyuz bir şekilde rahatsız etmekten hoşlanmaz? Bunu bir de eziyet verici bir ses çıkaran bir Android uygulamasıyla ve açma/kapama tuşuyla harmanladığınızda elde edeceğiniz şey Sivrisinek Sesi (Mosquito Sound ‘Ultra Sound’) olacak.

Amaç çok basit: İnsanları delirtircesine rahatsız etmek ve bu uygulama bunu çok iyi yapıyor. Uygulama kısaca sadece bazı frekanslarda bazı insanların farkedebileceği (yaşa ve kulağın ses alma kabiliyetine göre) sivrisinek sesi çıkartıyor. Ama yazılımcılar dünyayı rahatsız etmek konusunda görevlerini yarıda kesecek her türlü engeli aşmışlar ve frekans ayarını 9 ile 20 kHz arasında tutarak uygulamayı odadaki herkesi rahatsız edebilecek seviyeye getirmişler. Bize güvenin arkadaşlar... ne kadar eğlenceli olduğunu görmeniz için bunu mutlaka denemelisiniz.

Aşağıda bazı screenshotları görebilirsiniz:Uygulamanın potansyel kızdırma seviyesi limitsiz. Telefonu arkadaş/iş arkadaşı/patronunuzun ceketinin altına koyun, çalıştırın ve onun şaşkınca etrafa bakıp neden kulaklarının zil çaldığını merak ettiğini izleyin. Ve bunu daha da üst seviyeye çıkarmak isterseniz bu sesi aramalarınızda, SMS aldığınız ya da email aldığınızda kullanın.

Bu haftanın uygulamasını bedava olarak AndroidPIT App Center’dan (burada) veya Google Play Store’dan (burada) mutlaka indirin!

İyi eğlenceler! :-D

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!