This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bu Harika Android Oyunu Bağımlılık Yaratabilir!

En iyi oyunlar her zaman en tuhaf şeyler hakkında oluyor. Mancınıkla kuş atmak? Kulağa enteresan geliyor. Tıkanmış boruları açmak? Sürükleyici. Bahsettiğimiz bu iki oyun Angry Birds ve Where's My Water? Android oyunları arasında tüm zamanların en başarılı oyunları oldu. Demek ki içine biraz fantezi ve absürd unsurlar katıldığında oyunlar başarı elde edebiliyor.

Şimdie ise bağımlılık yapan “Sprinkle”ın Mediocre Games'li yaratıcıları içinde bir nineyi paten kayarken kontrol ettiğiniz bir oyunla geri dönüyor. Evet yanlış duymadınız, Granny Smith isimli oyunda paten kayan bir nineyi hoplatıp zıplatıp paten kaymasına devam etmesini sağlıyorsunuz. Kulağa pek eğlenceli gelmediyse bir de şu videoya göz atın: 

Video linki

3D grafikler oyunda çevre unsurlarını çekici kılarken, yaşlı ninenizin paten kayarken eski bir çocuk kitabının içinde gezinmesi de işe bir nostalji katıyor. Ama asıl ninenin yaptığı artistik hareketler oyunu orijinal kılıyor.

Ninemizin bahçe çitlerine ve evlere çarpmasını eğlenceli bulmamızda bir gariplik olabilir ama bu sonuçta oyunun bir parçası. Granny Smith'in bu ay gelmesi bekleniyor ve eminiz birçok kişi bu oyunu satın alacak.

(Resim: Phandroid)

Kaynak: Phandroid

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!