This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Bu Sahte Galaxy S3 Gerçeğinin Aynısı Gibi

Bu Samsung Galaxy S3 kopyası gerçeğinin tıpa tıp aynısı gibi ve gerçeğinin yarı fiyatına.

China E-Cart adında Çinli bir satıcı 273 dolara 1280x720p ekranlı (süper AMOLED değil), 8MP arka kameralı, 1.3MP ön kameralı, 1.2 GHz çift çekirdek MT6577, 1GB RAM, GSM Radyo, 16 GB dahili bellek ve Android 4.0’lı Galaxy S3 satıyor! Merak ediyorsanız, bu özellikler Galaxy S3’ünküyle birebir aynı (süper AMOLED dışında).
 

Ama daha da inanılmaz bulduğumuz şey bu cihazların dışardan birbirine tıpa tıp benzemesi. Yukarda yan yana gördüğünüz cihazlardan sağdaki sahte olanı. Siz bu iki cihazdan hangisinin sahte olduğunu ayırt edebilir misiniz? 

China E-Cart dükkanlarından daha yüksek modelini satıyor ve tüm dünyaya kargoyla gönderiyor. Galaxy S3’ün arz düşüklüğünü göz önünde bulundurursak bu kulağa akıllıca bir ticari fikir gibi geliyor. Tabii hırsızlık olayını hesaba katmazsak.

Siz hiç sahte telefon alır mıydınız?

Kaynak: China E-Cart

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • s3 mediatek işlemcimi kullanıyor ? yahu lütfen daha ciddi olun lütfen...

  • çok merak ediyorum bu haberi yayınlayan arkadaş ın hiçmi s3 hakkında bilgisi yok....s3 ün işlemcisinin iki çekirdek olduğunu nerden duydunuz ? s3 4 çekirdektir bu asla kaçırılmaması gereken atlanmaması gerekn bir bilgidir...lütfen ciddi araştırmacılar bilgi paylaşımında bulundurulsun....teşekkürler.... insanları yanıltmayalım.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!