This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Okulda ya da evde, tüm hafta çok çalıştın peki kendine ve teknoloji merakına yeterince vakit ayırdın mı? Teknolojiye rahat rahat vakit ayırıp cihaz incelemek ve belki de yeni bir cihaz almak fena olmayabilir.
 

image001
Teknoloji fırsatları! / © Gold

Bir de bu duruma özel fırsatlar eklendi mi tadından yenmez. Böyle düşünüyorsanız işte hoşunuza gidebilecek bir fırsat. Eğer siz de bu kafadaysanız bu haftaya özel Gold Teknoloji Marketleri tarafından gerçekleştirilen Büyük Kırmızı Bülten İndirimi’ne bir göz atın. Cihazlarda gözden kaçmayacak orandan indirimler var. Tabletten telefona her seviyede cihazda indirim gerçekleştiren Gold Teknoloji Marketleri’de bu kampanyanın sadece kısa bir süre süreceğini hatırlatırız. 

Büyük Kırmızı Bülten İndirimine ulaşmak için tıklayınız 
 

Eğer aklınızda cihaz almak varsa ve bu kadar iyi bir kampanya sonrasında yine kararsız kaldıysanız, buyurun, seçtiğiniz cihazla ilgili sorunuzu Gold Teknoloji Uzmanlarımıza danışınız.

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • Teşekkür ederim

  • sony z ultra var gold da 1099 TL hep merak ettim o cihazı ama görmek nasip olmadi , webe özel kampanya yapmışlar almak isterim ama ya denildiği kadar gerçekten çok büyükse :)

    • Samil bey siz telefonu almak istediğiniz zaman benimle irtibata geçiniz AndroidPIT indiriminden faydalanın

    • Can C. 29.Mar.2015 Link to comment

      Sami bey ben Sony Z Ultra kullandım evet, başta büyük geliyor fakat ardından gerek video izlemek gerek oyun oynamak ya da internette dolaşmak o kadar keyifli ki Sony Z Ultra büyük değil diğer telefonlar küçük gelmeye başlıyor.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!