This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
8 Shares No comments

Candy Crush Saga hilesi: Can beklemeye son!

Mesai saatlerinin vazgeçilmezi olarak Solitaire'in tahtını sallayan, yuvaları yıkıp, gencecik fidanları hayattan bezdiren Candy Crush Saga'da oyun-içi satın almalara yanaşmayan ve bütün canlarını harcadıktan sonra yenileri için beklemekten sıkılanlar, sözümüz size! Her işin olduğu gibi, bu işin de kolayı var, aşağıdaki taktikle can beklemeye son. 

androidpit candy crush saga cheat
© King.com

Malûm, Candy Crush Saga bir hastalık, bir ur gibi toplumun her kesimine yayılmış, saatlerimizi, günlerimizi elimizden almış durumda. Madem ki bu illetten kurtulamıyoruz, bari şu can bekleme işinden kurtulalım diyenler için, sosyal paylaşım sitesi Reddit'in bir kullanıcısı enteresan bir teknik öneriyor. Söylenene göre oyunun hem iOS, hem de Android uygulamasında çalışan bu tekniği kullanmanın sorumluluğu ise tamamıylsa size ait. Bizden anlatması: 

Bu bekleme sürelerini ortadan kaldırmanın yolu cihazınızın zaman ayarlarını değiştirmekten geçiyor. Eğer canlarınız bittiyse, telefonun tarihini bir gün önceye alın ve anında eski gücünüze kavuşun. Daha sonra zamanı yeniden normale çevirebilirsiniz, canlarınıza bir şey olmayacak. 

candy crush saga1
Bir çeşit Benjamin Button vakası: Telefonun tarihini bir gün geriye atıp eski canlarınıza kavuşun! / © AndroidPIT

İşlemi yaptıktan sonra zaman ayarlarını tekrar doğru hale getirmeniz çok önemli, çünkü bu diğer uygulamaların çalışmasını da engelleyebilir. Söz konusu küçük hilenin özellikle iPhone uygulaması iMessage'de sorunlara neden olduğu da gelen duyumlar arasında. 

Diğer yandan bu küçük zaman ayarı hilesiyle Batman Arkham Origins, Jelly Splash, Coin Dozer gibi oyunlarda daha fazla jeton, Deer Hunter 2014 adlı oyunda ise daha fazla enerji elde etmek de mümkün. Ancak hilenin tüm uygulamalarda aynı şekilde çalıştığını da düşünmeyin. 

Bir başka Candy Crush Saga hilesi 

Diğer yandan yine Reddit üzerinden paylaşımda bulunan bir başka kullanıcı da Android ayarlarından "Uygulama yöneticisi"ne giderek, Candy Crush Saga uygulamasına girip uygulama bilglerini silmeyi öneriyor. Eğer süreç Facebook ile senkronize olur ve sadece Candy Crush için kullanılırsa, bu küçük hile de aynı şekilde canlarınızı size geri kazandırıyor.

candy crush saga2
© AndroidPIT  

Bir kez daha uyarıyoruz. AndroidPIT olarak oyunu normal biçimde oynamanızı tavsiye eder, burada anlatılan hileleri kullanacaksanız, olası risklerin size ait olduğunu hınzırca hatırlatmak isteriz. 

Vasıtasıyla Vagoon on Reddit Kaynak: LifeHacker

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!