This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti?

Bilardo; langırt ve dart gibi yetenek gerektiren en popüler oyunlardan biri.

Bilardo oyuncuları yerel barlarda ve bilardo kafelerde birkaç bilardo oyunu oynamanın yerini hiçbir şeyin tutmayacağını bilir. Peki ya oynayacak kimseyi ve hiçbir bilardo masası bulamazsanız? Akıllı telefonlar bu durumda bilardo tutkunlarının imdadına yetişiyor. Carl's Pool, bu imdada yetişen oyunlardan biri. Dilerseniz oyunu daha yakından tanıyalım.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3.19c 1.3.19c

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: LG Optimus Black
Android versiyonu: 2.3.4
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Android için çok sayıda bilardo oyunu var fakat ince eleyip sık dokuduk ve karşınıza Carl's Pool ile geldik. Bu uygulama basit ve başta çok göz alıcı gelmeyebilir ama baktığınızda multiplayer seçeneği bile olan son derece iyi bir oyun.

Carl Pool yaklaşık 2.4 MB ve SD karta aktarılabiliyor.

Testimizin daha ilk adımlarında Carl’s Pool’un evde geçirilen kış gecelerinde zaman geçirdiğiniz basit oyunların çok ilerisinde olduğu gerçeğiyle karşılaştık. İlk olarak tek kişilik mod son derece yoğun ve 8 top, 9 top ve Make 15 seçeneklerinden oluşuyor. Farklı zorluk dereceleri olduğu gibi özellikle tablette oynandığında oyunu çok eğlenceli kılan gerçek oyuncularla eş zamanlı oyun oynama seçeneği var. Multiplayer için kaydolmanız gerekiyor. Sonrasında belirli biriyle veya rasgele bir oyuncuyla oynayabiliyorsunuz. Harika bir özellik: Oyunda chat özelliği var.

Oyunda belli sayıda puan toplama ve strike yapma gibi sizi tetikte bekleten birçok görev var.

Oyunu kullanıcı dostu olması açısından takdir ettim. Örneğin farklı oyunların kuralları hakkında emin değilsiniz o oyunun kurallarını hemen gözden geçirebiliyorsunuz. Bunun dışında skorlar Twitter ve Facebook aracılığıyla paylaşılabiliyor.

Özet: Carl's Pool, bilardo tutkunları için mutlaka edinilmesi gereken bir uygulama. Uygulamanın ismi yanlış anlamalara neden olabilir (Carl’s Pool, car pool’u çağrıştırıyor, değil mi?) ama kısaca sade, etkili ve bilardo oynamayı sevenler için gösterişsiz bir uygulama.

Ekran & Kontroller

Carl's Pool'un kullanımı kolay, kargaşadan uzak ve ilk kullanan kullanıcılar için uygulamada bir de tanıtım var.

Oyunu özellikle arkadaşlarla oynarken küçük bir akıllı telefondan çok bir tablette oynamak daha çok keyif verici. Ama pek tabii akıllı telefonlarla da gayet oynanabilir.

Hız & İstikrar

Carl's Pool, gayet iyi çalışıyor ve bu açıdan pek şikayet edeceğimiz bir nokta yok. Multiplayer moddaki oyunun hızı pek tabii internet sağlayıcınızın hızına göre değişebilir.

Fiyat/Performans Oranı

Carl's Pool, bedava ve kendisini App Center’dan yükleyebilirsiniz. Reklam almayan pro versiyonu ise 1.5 Euro.

Ekran Görüntüleri:

Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti? Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti? Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti? Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti? Carl's Pool – Canınız bilardo mu çekti?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!