This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

GAMEVIL firması Cartoon Wars oyunu ile büyük bir çıkış yakalamıştı.Cartoon Wars oyununa gösterilen yüksek ilgi sonrasında Cartoon Wars: Gunner+ isimli yeni sürüm Android piyasasına düşmüş bulunuyor. Bu yepyeni oyunu sizler için test ettik. İlk izlenimlerimiz aşağıda…

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.4 1.1.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100)
Android sürümü: 2.3.6

Captain J isimli esas oğlanımız aslında oyunda kralın çırağı pozisyonunda. Ama kendisi çok hızlı bir şekilde güç kazanmayı bildiğinden kralın nefretini üzerine çekmiş ve de sürgüne gönderilmiş. Bu kadarı da bahtsız karaktere yetmiyormuş gibi peşine de bir ordu adam takılmış.


Oyunda kontroller sol alt kısıma yerleştirilmiş. Sağ alt kısımdaki tuş ile de silaharın kullanımını ve ateşlenmesi sağlanıyor. Güç patlaması için geri tuşuna basmanız gerekiyor. Çekme tuşu ile aynı zamanda hedef aldığınız istikameti de belirleyebiliyorsunuz.Oyun alanı uzun ve dikine derin bir şekilde dizayn edilmiş. Düşmanlarınız size sağdan, soldan ve de ortadan saldırıyorlar.


Oyun içerisinde ilerlerken silahların upgrade olması gibi bir güzellik var. Bu anlamda siz elinizdeki okunuzu sürekli olarak daha öldürücü bir hale getiriken düşmanlarınızın gücü de artıyor ve daha nitelikli ve de zorlayıcı rakiplere karşı mücadele veriyorsunuz. Toplamda 30 farklı düşmana tipi mevcut. Bu sayı yeterince bir çeşitliliğin olduna işaret etmekte. Oyunun yapımcıları ilerde daha fazla güncelleme ile oyun içerisindeki bu çeşitliliğin daa da artacağını vaad ediyorlar.


Bu arada mücadele edilen düşmanların çeşitliliğin yanında kullanılan silahlardaki çeşitlilik de gerçekten fazla. Her bir silahın 10 adet uprade opsiyonu olması oyuna hafif de olsa bir Diablo ruhu katmakta. Bu arada ilginç bir özellik ise oyunda kullandıınız silahların belli bir noktada isınıyor olması. Yani bir silaha sürekli abandığınız zaman belli bir seviyeden sonra o silahı soğumaya bırakmak gerekiyor. Soğuma süresinin sonunda silahı kullanmaya devam edebiliyorsunuz .


Özetle:


Cartoon Wars: Gunner+
oyunu kesinlikle oyunculara telefon ya da tablet başında sıkılmadan uzun ve eğlenceli saatler vaad ediyor. Grafikler ve de dizayn gerçekten çok hoşumuza gitti. Silah ve düşman tiplerindeki zenginlik ve de giderek artan zorluk seviyesi oyunu gerçekten sıkıladan oynama noktasında çok etkililer.

Ekran & Kontroller

Cartoon Wars: Gunner+ oyunun kontrolleri gerçekten çok zekice dizayn edilmiş . Oyun menüleri de anlaşılabilir bir yapıya sahip. Karakteri oyun içerisinde yönetmek çok kolay. Grafikler hakkında zaten yukarıda belirttiğimizin üzerine söylenecek bir şey yok. Gerçekten çok başarılı.

Hız & İstikrar

 Cartoon Wars: Gunner+ oyunu savaş alanı tamamiyle düşmanlarla kaplıyken bile çok akıcı ve de sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Cartoon Wars: Gunner+ oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yukarıda saymış olduğumuz tüm olumlu görüşlerimizin üstüne oyunun bir de parasız olması bu değerlendirme alanında oyuna gözümüzü kırpmadan 5 yıldızı vermemizi mecbur kılıyor.

Ekran Görüntüleri:

Cartoon Wars: Gunner+ Cartoon Wars: Gunner+ Cartoon Wars: Gunner+ Cartoon Wars: Gunner+

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!