This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Her yerde CES 2016… 2016 International Consumer Electronics Show, Las Vegas’ta gerçekleşiyor ve bu sefer Vegas’ta olan Vegas’ta kalmıyor. Android severlerin de heyecanla beklediği etkinlik bu yıl önceki yıllara göre çok daha heyecanlı geçecek. Bunu rahatlıkla diyebiliyoruz çünkü elimizde oldukça sağlam nedenler var.

androidpit Las vegas CES 2016
© ANDROIDPIT

Huawei orada olacak ve formunun zirvesinde

Huawei 2015 yılında oldukça iyi cihazlar çıkardı ve bu seriyi 2016 yılında da sürdüreceğe benziyor. P8 ve Mate S üst seviye cihazlar arasında geçtiğimiz dönemde oldukça ilgi gördü, ön plana çıktı. Tasarımları da hiç fena değildi.

huawei p8 back
© ANDROIDPIT

İşte bu yüzden insanlar şimdi heyecanla Mate 8 ile ilgili oldukça iyi beklentilere sahipler. Eğer sızıntılar ve söylentiler doğruysa Kirin 950 işlemciye sahip olacak cihaz Mate 7 ile karşılaştırıldığında yüzde yüz daha hızlı olacak. Bunun yanında Huawei’nin yan markası olan Honor da Amerika gibi büyük bir pazara girmeye hazırlanıyor. Özellikle geçtiğimiz yıl Honor 7 ile Mate S’in yapabileceklerini daha uygun bir fiyata sunan cihaz, markanın 2016 etkinliğinde de oldukça yakından takip edilmesi için iyi bir sebep olacak. Huawei’nin CES 2016’ya renk getireceği şüphesiz.

Zenfone 3 mü o?

Asus Zenfone 2 ile oldukça iyi iş çıkaran ve kullanıcıları şaşırtan Asus, Zenfone 3 ile CES 2016’ya geliyor. Acaba Asus bu sefer yeni cihazına kaç RAM koydu? Önceki kadar şaşırır mıyız bilinmez ama Zenfone 3, Zenfone 2 ile edinilen saygınlık üzerinden oldukça rahat yürüyebilir.

Samsung yeni kamera teknolojilerini tanıtacak (ve muhtemelen bunlar Galaxy S7’de kullanılacak)  

samsung galaxy s6 camera photo
© ANDROIDPIT

Samsung’un yeni BRITECELL kamera teknolojisi oldukça merak edilen yenilikler arasında. Özellikle markanın kendi işlemcisi Exynos ile yakaladığı başarı göz önüne alınınca, yeni kamera teknolojisinin getirecekleri heyecanla beklenmekte. Uzun süredir kamera konusunda Sony’e dayanan Samsung bakalım bu alanda büyük bir yenilik gerçekleştirebilecek mi?

Bunun yanında Galaxy S7 tasarımıyla ilgili özel bir gösterim yapılması da ihtimaller dahilinde.

 

 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!