This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 2 comments

ChatON 2.0: Samsung Mesaj Servisini Yeniledi

Samsung'un yeni mesaj servisi ChatON 2.0 ile yeni özellikler de geldi. Uygulama artı beş cihazla birlikte çalışabiliyor yani artık medya haberleri ve mesajlar sadece akıllı telefonunuzda değil aynı zamanda smart kamera, tablet ya da bilgisayarınızda da olacak. Fakat asıl Samsung uygulamanın kendisi üzerinde pek çok değişikliğe gitti. Ayrıtılar haberde.

ChatON güncellenmiş bu sürümü Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara entegre edildi. Kullanıcılar kendileri hakkında durum değerlendirmesi yapabildikleri gibi aynı zamanda kontaklarına mesaj da atabiliyor.

Uygulamanın tasarımı ve arayüzü bile son derece iyi bir hale geldi: Artık arka fondan tutun da mesajlaşmalardaki yazı karakterleri (ayrıca indirilebiliyor) ve hatta efekt ekleyebildiğiniz resimlere kadar pek çok yeni özellik geldi.

Şunu da belirtmekte fayda var. ChatON sadece Samsung'larda kullanılmıyor. iOS ve BlackBerry kullanıcısıları da bu chat servisini cihazlarına yükleyebiliyor. Fakat şu ana kadar pek çok güvenlik endişesine rağmen WhatsApp bu kategoride en çok kullanılan uygulama. O zaman akla tabii ki şu soru geliyor: "Neden biz de tüm arkadaşlarımızın kullandığı mesajlaşma servisini kullanmayalım?" ChatON'da olan ve WhatsApp'ta olmayan şey ChatON'da web tarayıcınızdan da mesajlaşmaya devam edebiliyor olmanız: web.samsungchaton.com

Dipnot: Bu servisi kullanabilmeniz için Samsung hesabı açmanız lazım. Buna ek olarak bazı kullanıcılar network sorunlarından ve bazı buglardan şikayetçi. Umarız Samsung yakında bu sorunları çözer.

İndirmek isteyenler için: Uygulamanın kendisi.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!