This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Chord! Free (Guitar Chords) - Çılgın Akorlar

Jimi Hendrix ya da Malmsteen olmadıkları sürece tüm gitarcıların çaldıkları şarkının akorlarını bilmeye ihtiyaçları olabilir. Malum bazı akorlar tahmin edilenden çok daha karmaşık olabilmekteler.


Müzikseverlerin bu tip durumlarda ihtiyaç duydukları gitar akorlarını Chord! Free (Guitar Chords) uygulaması ile internet üzerinde aramaları artık mümkün. Bu uygulamanın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.1.1 Free 4.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.0.4
Root: Evet
Mod: Cyanogen Mod 9


Chord! Free (Guitar Chords) uygulaması basit bir gitar akor göstergesi olmanın ötesine geçen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama akorların harmonik teknik detaylarını göstermenin yanında gitar ve benzeri enstrümanların akort edilmesi üzerine işlem ve tavsiyeleri de bünyesinde barındırmakta.
Basit mod bünyesinde tonların akorları görüntüleniyor. Akorların alt kırılımlarının detaylı şekilde gösterilmesi özelliği de mevcut.


İleri mod ise daha kompleks özellikleriyle beğenimizi kazanıyor. Bu mod bizlere ayrılmış akorları da tespit etme şansı veriyor.
Bu arada uygulama bizlere üzerinde işlem yaptığımız notanın üzerinde olabilecek uygun gamlar hakkında da teknik bilgi sunuyor.


Diğer bir güzellik ise seçilen akor üzerinde yapacağınız el hareketleriniz ile ilgili akorun sesini duymak yoluyla bilgi edinebilecek oluşunuz.


Özetle:


Chord! Free (Guitar Chords) uygulaması her ne kadar çok fazla özelliğe sahip olmasa da gitarcı hemen her seviyedeki gitarcı aradaşlarımız için ve de müziksever için kendine has karakterde şeyler sunmakta.

Ekran & Kontroller

Chord! Free (Guitar Chords) uygulaması öncelikle kulanıcı sevecen tasarımıyla bizlerden tam not alıyor. Kullanım ise gayet kolay ve de etkileyici. Kontrollerin ekranda kapladığı alan karşılaştırılabilir uygulamardan daha büyük ve de anlaşılır olarak tasarlanmış. Aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz.

Hız & İstikrar

Chord! Free (Guitar Chords) uygulaması hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve de herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Chord! Free (Guitar Chords) isminin sonunda yer alan ‘free’ kelimesine uygun olarak ücretsiz olarak ilginize sunuluyor. Bu yüzden uygulamanın alt kısımındaki reklamlara maruz kalmak zorunda kalınıyor. Uygulamanın pro versiyonu ise 3 EUR’dan başlayan fiyatlar ile satın alınabiliyor.

Ekran Görüntüleri:

Chord! Free (Guitar Chords) - Çılgın Akorlar Chord! Free (Guitar Chords) - Çılgın Akorlar Chord! Free (Guitar Chords) - Çılgın Akorlar Chord! Free (Guitar Chords) - Çılgın Akorlar

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!