This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Çikolata ve Instagram: Mükemmel bir eşleşme

Cocoagraph isimli bir firma Instagram fotoğraflarınızı çikolataya dönüştürerek fotoğrafların gerçek sahibi ya da elinde bulunduranlara pazarlamak istiyor. Böylece fotoğraflarınızı duvarda, sehpa üzerindeki çerçevede saklamanın yanında bir de midenizde muhafaza edebileceksiniz.

Cocoagraph firması lezzetli fotoğraflar için sadece organik malzemelerin kullanılacağı garantisini veriyor. Yapmanız gereken tek çey fotoğraflarınızı firmaya mail yoluyla göndermek ve de onların çikolataya dönüştürülmesini beklemek. Şu an için 50 grama denk gelen kare şeklindeki çikolatalar için istenen fiyat 8.50 $. Biraz daha küçük tek lokmalık çikolata parçacıklarının fiyatı ise 12$. Çikolata üstü fotoğraflara mesaj eklemek ve de bir takım ilave şekilsel düzenlemeler yapmak da mümkün

Instagram hakkında her türlü eleştiyi yapmaya hakkımız var fakat bizce bu yeni uygulama ezber bozan cinsten. Instagram'ın önceki yan sürümleri olan Boobstagram ve de Hostagram'a kıyasla çok daha geniş ve de makul bir kitleye hitap eden bu uygulamanın geleceği hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşın.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!