This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Cinemagram: Bağımlılık Yaratan GIF Uygulaması iOS'dan Sonra Android'de

GIF formatlı görseller son günlerde giderek yaygınlaşıyor. iOS platformu üzerinde geçirdiği çok başarılı bir yıldan sonra Android'e giriş yapmakta olan Cinemagram uygulaması GIF teknolojisini en iyi içselleştiren uygulamaların başında geliyor. Oldukça eğlenceli imajlar yaratabileceğiniz Cinemagram uygulaması Google Play ve AndroidPIT App Center üzerinden indirilebiliyor.

cinemagram android
Cinemagram kullanıcılarına eğlenceli anlar vaad ediyor © Cinemagram

Cinemagram uygulaması bir çok yönüyle fotoğraf düzenleme alanının lideri olan Instagram'a benzetilebilir. Uygulamanın çalışma mantığı ise oldukça basit. Akıllı telefonunuzla çektiğiniz kısa bir videoyu Cinemagram'ın dönüştürme fonksiyonunu kullanarak bir GIF dosayası haline getiriyorsunuz. Sonrasında da uygulamanın içerisinde yer alan değişik düzenleme filtreleri ile yaratılan GIF imajını tercihlerinize göre makyajlıyorsunuz. Yaratılan imajların Facebook,Twitter gibi sosyal ağlar ya da doğrudan Cinemagram üzerinde paylaşabiliyorsunuz.  Uygulama ayrıca cihazınızdaki fotoğraflardan da hareketli GIF imajı yaratmanıza olanak sağlıyor. Bu noktada her şey Cinemagram kullanıcılarının yaratıcılığına kalıyor.

Android platformu üzerinde aslında oldukça fazla sayıda GIF uygulaması bulunuyor fakat benim gördüğüm kadarıyla bunlar içerisinde hiçbirisi Cinemagram kadar kolay kullanım özelliklerine ve de fonksiyonelliğe sahip değiller. Cinemagram'ın sahip olduğu sosyal ağın popülerliği de cabası. 

Bağımlılık yaratan Cinemagram uygulamasını indirmek için buraya tıklamanız yeterli. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!