This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

CircleLauncher – Daha iyi dosyalama

Dosyaları sevmeniz lazım. Dosyalar, uygulamalar için yer açtığı gibi ana ekranda da yer açar. Grup Android dosyaları yapabilirlilikleri oranında limitlidirler. Eğer siz de bu açıklamayla aynı görüşteyseniz CircleLauncher incelememize bir göz atın.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.1.2 3.4.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Android versiyonu: 4.0.4
Root: Evet
Mod: Yok

Android’in toplu dosya görünümü hoş ama bu özelliği değiştirmek ve kişiye özel yapılandırmak için fazla seçenek yok.

CircleLauncher, bu açıdan kurtarıcı bir uygulama niteliğinde: Özelleştirme ve kişiselleştirme için birçok özellikle birlikte geliyor.

Bir araç seçin ve tüm yapılandırma seçeneklerinin belirmesi için bekleyin. İlk olarak hangi kategorinin görünümünü değiştirmek istediğinizi seçin: Uygulamalar, kişiler ya da favoriler. Bir sonraki adımda görünmesini istediğiniz elementleri belirleyin: Çember şekiller, düz veya dik çizgiler. Çemberin veya belirli dosyaların tasarımının ne kadar büyük olacağını da belirleyebilirsiniz.

Sonra bir simge seçin ve ADW’den veya CircleLauncher simge paketinden gelen bir yazı karakteri seçin.

İçeriğini göstereceğiniz bir dosya seçin; ekranın geri kalan kısmı bunu yaptığınızda kararıyor. (Karartı seviyesi de ayarlanabilir.) Tam ekran ve titreşim uyarısı da mevcut.

Tüm ayarlama yapılandırmaları kaydedilebiliyor, bu nedenle yaptığınız şeyleri kaybetme konusunda tasalanmayın.

Aracın büyüklüğü içine kaç element atacağınızı belirliyor bu nedenle aracı seçerken bunu aklınızın bir köşesinde bulundurun. CircleLauncher’ı standart dosyalara göre alan değerlendirme açısından daha faydalı buluyorum. Simgeler daha fazla element eklendiğinde tüm diğer elementlerin büyüklüğü sabit kalırken küçülüyor. Bu da uygulamaya erişimi kolaylaştırıyor. Çember çizimleri ve böylelikle elementleri büyütmek için de çok harika bir seçenek mevcut.

Özet: hayal gücünü kullanan ve her şeyi dosyaların içine atmaya çalışan kullanıcılar için ideal! Ama dosyanın içeriğini göstermesi için herhangi bir ayar mevcut değil.

Tavsiyem: Kategori yerine fonksiyonlar bazında dosyaları isimlendirebilirsiniz. Mesela “eBook” yerine dosyaya “Oku” ismini verebilirsiniz. Bu yolla işler kanımca daha kolay.

Ekran & Kontroller

CircleLauncher’ın kullanımı diğer uygulamalara nazaran daha kolay ama bir şaheser değil. Tuşsuz özellikler daha farklı seçenekler için menüde toplanmış. Dosyalar standart tasarımda geliyor; burada geliştirilmesi gereken noktalar var.

Hız & İstikrar

CircleLauncher, gayet iyi, akıcı ve sağlam çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

CircleLauncher'in fiyatı 1 Euro, gayet makul bir fiyat. Daha az özellikle gelen bedava sürümü de mevcut.

Ekran Görüntüleri:

CircleLauncher – Daha iyi dosyalama CircleLauncher – Daha iyi dosyalama CircleLauncher – Daha iyi dosyalama CircleLauncher – Daha iyi dosyalama CircleLauncher – Daha iyi dosyalama

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!