This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Clash of Clans yapımcılarından yeni oyun geliyor

Flappy Bird kadar olmasa da kendince geniş bir hayran kitlesi edinen, multiplayer (çok oyunculu) modunda oynanan Clash of Clans'in yapımcıları önümüzdeki ay yeni bir oyunu piyasaya sürecek. Hazırlanan oyunun ismi Boom Beach.  

8a
/ © AndroidPIT

Uluslararası arenada oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşan, Clash of Clans oyunun yaratıcısı Finlandiyalı Supercell, üçüncü oyunu (ikincisi Hay Day), Boomb Beach'in Mart ayında tanıtılacağı haberlerini Reuters'a yaptığı açıklamada onayladı.

Henüz oyun piyasaya sürülmediği için detaylı bilgiye sahip olmasak da Supercell'in CEO'su Ilkka Paananen Reuters'a yaptığı açıklamada Boom Beach'in sahillerde geçen bir savaş oyunu olduğunu açıkladı.

Reuters'in Supercell firması hakkında verdiği ilgi çekici bilgiler arasında, şirketin 2012 yılında 101 milyon dolar (yaklaşık 222 milyon TL) olan gelirlerinin 2013 yılında 892 Milyon dolara (1.967 milyar TL) fırladığı bulunuyor.  

Kaynak: Reuters, CNeT

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • bence gelmiş geçmiş en iyi stratejik oyunlardan biri Clash Of Clans. denemenizi tavsiye ederim....

  • Ya bi dövüş oyunu yapamadılar adam akıllı mobil için. Şu bandai anlamıyorum adamlar tekkeni mobile bi dökseler parayı süngerle emicekler ama yapmıyor adamlar.

  • adam köşe olmaya başladı hic oynamadim oynamamda

  • Yasin Öz 14.Şub.2014 Link to comment

    adamlar parayı götürüyor :)
    her yerde reklamı var zaten. ben oynamadım ama her 2 oyunu da oynayan bir daha bırakamıyor.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!