This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin

İşte hayatı bir parça da olsa kolaylaştıran araçlardan biri. Biz de tam da bu yüzden not alma, yönetici ve pano uygulamalarını seviyoruz.

Gelin bugünkü incelememizde hep beraber bu hayatı kolaylaştıran ufak araçlardan biri olan Clipper Plus'a yakından bakalım. Yüklemeye değer mi, aşağıda bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.0.3.2 2.4.7

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: HTC One S (Android 4.0.4)

Uygulamanın geliştiricisine göre Clipper Plus Android 3.0 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

Clipper Plus sizin notlar alabileceğiniz ve ayrıyetten yönetici olarak kullanabileceğiniz bir araç. Uygulama otomatik olarak pano içeriğinizi arşivleyip size gösteriyor. Sık kullanılan yazılar sonradan kolayca kopyalanabilmesi için kaydedilebiliyor.

Uygulama sizin panonuza bakıyor ve yeni içeriği hemen kendi dahili belleğine kaydediyor. Yani içerik ileriki bir zamanda tekrar görülebiliyor. Önemli veriler de bu arada herhangi bir şifre sorulmaksızın kopyalanıyor. Yani güvenlik noktasına dikkat etmelisiniz. Belli bir miktar not kaydedildiği vakit eski içeriğin otomatik olarak silinmesi ayarlanabilir.

İçerikler "Clipboard"da tarih süzgeciyle sıralanıyor ve siz dilerseniz bunları bir tıklamayla asıl panoya aktarabiliyorsunuz. Basılı tutarsanız sıralama ayarlarını yapmaya, içeriği düzenlemeye veya içeriği listelemeye yarıyor.

Clipboard'un dışında bir de "Snippets" var ki burada ayrıca yazı ekleyebilir ve notları ilerde kopyalamaya veya kullanmaya hazırlayabilirsiniz. Diğer içerik gibi Snippets'ta da formatlanmamış yazı girilebiliyor. Dinamik içerik gerçekten muazzam bir ekstra özellik.

Özet: Clipper Plus istediğiniz şeyleri organize etmenize yardımcı olan harika bir ufak araç. Ana özelliği işe çok yarıyor, özellikle benim gibi not aldığınız şeyleri unutmaya ve üzerlerine kazaran yeni notlar almaya meyilli biri iseniz.

Snippets, Android aracılığıyla iletişimi son derece kolaylaştırıyor.  Daha süper ve işe yarar unsurlardan biri de dinamik içerik seçeneği.

Ekran & Kontroller

Clipper Plus bizi bu kategoride etkiledi. Uygulamanın tasarımı itibariyle kullanıcı için uygulamayı kullanmak çok kolay ve ana özellikleri erişim de bir o kadar kolay. Uygulamada diğer unsurları bir arada tutan ve hoş gözükmelerini sağlayan ekstra seçenekler de bir bonus niteliğinde. Tasarım basit olmasına rağmen şık.

Hız & İstikrar

Clipper Plus testlerimizde gayet iyi bir performans sergiledi: Stabil ve akıcı.

Fiyat/Performans Oranı

Clipper Plus, Play Store'da 1.49 Euro. Bedava sürümü de ayrıca mevcut ama sınırlı sayıda özellik var.

Ekran Görüntüleri:

Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin Clipper Plus - Hayatınıza çeki düzen verin

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!