This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için

Hayvanlar hayatımızda büyük bir rol oynuyor. En basite indirgediğimizde hepimiz ya kedi ya köpek seviyoruz. Clouds & Sheep 'te ise arkasını kollamamız gereken dört ayaklı tüylü hayvan dostlarımız var. İncelememizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7.0 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
En düşük Android sürümü: 2.1

Küçk Bo Peep hiçbir koyun kaybetmedi; aksine üzerine kattı, veya daha doğrusu bakabileceğinize inandığınız kadar koyun sahibi olabilirsiniz. Onları koruyun, besleyin ve hava koşullarına bakarak işlerin iyi gittiğine emin olun. Örneğin etrafta dolaşan bulutları toplayarak yağmur yağdırtabilir ve böylelikle beslenecek çimin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ama aklınızın bir köşesinde bulutların büyük fırtınalara dönüşme riskini tutun, çünkü yıldırım koyunları öldürebilir.

Diğer eğlenceli unsurlar da mümkün: Koyuna su yerine kahve verin ya da oynamaları için onlara top verin.

Grafikler beyin uçuklatıcı değil fakat sevgiyle yapılmış. Kontroller son derece kolay.

Bu sonu olmayan ve sürekli devam eden bir oyun. Yaklaşık 30 bonus görevle birlikte oyunun ilginç kalmasını sağlayan 72 etap var. Bonus özelliklerine rağmen bu sizi saatlerce ekrana yapışmanızı sağlayacak bir oyun değil.

Özet: Clouds & Sheep yaratıcı bir oyun. Bir şekilde kendini tekrarlayan bir oyun, evet, ama içinde bir şekilde felsefi unsurları barındırıyor. Bu tarz oyunlar arasında son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan biri.

Ekran & Kontroller

Menüler detaylara dikkat edilerek yapılmış ve uygulamanın üzerine düşünülerek tasarlanmış. Sonuç: Hmm kendinizi bir çoban gibi hissediyorsunuz.

Kontroller kendinden öğretici ve Clouds & Sheep'ı oynamak genel olarak kolay.

Hız & İstikrar

Clouds & Sheep testlerimizde herhangi bir donma veya bekleme olmaksızın iyi bir performans sergiledi. Geniş bir alan seçseniz bile uygulamanın gayet akıcı çalıştığını göreceksiniz.

Grafikler hakkında delirmiş değiliz fakat oyunun genel hissiyatını gayet hoş bir şekilde verebilmiş.

Fiyat/Performans Oranı

Clouds & Sheep, Google Play'de bedava ve sunduğu çok şey var. Bunu söylemekle birlikte, bildirim çubuğunda uygulumadan gelen günlük bildirimlerden rahatsız oldum. Tabii, eğer bedava reklamlar diğer reklamlar tarafından sponsor ediliyorsa sorun yok fakat kullanıcıları bombardıman altına almaya gerek yok!

Ekran Görüntüleri:

Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için Clouds & Sheep - Çobanlığı hobi için yapanlar için

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!