This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İki yıldan beridir gelişini dört gözle beklediğimiz Call of Duty  Black Ops 3'ten nihayet görüntüler gelmeye başladı. Peki Black Ops 3'te neler var?

acod blackops
Call of Duty Black Ops 3 / ©Call of Duty Black Ops 3

Görüntü efektleri ile oyun dünyasında kocaman bir yer edinmiş olan Call of Duty, FPS alanında adını geniş kitlelere ulaştırmış bir oyun. İllerleme modunda ki oyuna eklenen yeni silah ve robotlaştırılmış dünyaya ayak uydurulmaya çalışan yeni serisinde aksiyonun dibine vuracaksınız. 

Oyunda iki farklı mod olacak

Zombi modu ve 4 kişilik co-op modu ile  karşımıza çıkacak oyunda verilen görevleri arkadaşlarınızla birlikte görevlerinizi tamamlayabileceksiniz.

İşte The Rolling Stones'un Paint it Black şarkısınında yer aldığı Call of Duty Black Ops 3 oyunundan ilk video

Siz daha önce hiç Call of Duty oynadınız mı? Görüşleriniz nelerdir?

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • avrupa ladderda 10. cuydum askere gitmeden ama bu oyun alınmaz.. turkiyede server olmadıgı icin ping oranı cok yuksek oluo herifler 30 ping le oynarken sen min 80 90 ile oynuosun normal oyunlarda pek sorun olmuyo iyi oynarsan hallediosun ancak hoplamalı zıplamalılarda sen adamı vuruyorum sanarken aslında arkasına ateş ediosun ondan devamlı hitmarker alıosun... o yuzden turkiyede oynianlara dedicated server diilse almayın derim..

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!