This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Şu anda Google Play Store’da 1.3 milyondan fazla uygulama var. Rakam feci elbette. Aralarda çok dandik uygulamalar var, biliyoruz. Fakat yeni ve farklı bir uygulama kullanmak isteyenlere de her zaman seçenekler var, Play Store’un hakkını yememek lazım. İşte çok tanınmayan ama güzel olan 3 Android uygulaması.

Spendee

 “Haftanın başında bir sürü param vardı daha perşembeye gelmeden cebimde 15 TL kalmış” dememeniz, ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız için yapılmış olan Spendee gelir giderinizi kaydediyor, hem de anlaşılır güzel bir arayüzle. Tabi bu bilgileri gizli tutmak isteyenler de olabilir onlar için de kendine özel şifreleme sistem uygulamada mevcut. Kısaca hesabını bilmek isteyenlere önerilir. 

androidpit spendee
Üçün beşin hesabını yapın © Cleevio
Spendee Install on Google Play

Google Goggles

Google, Google Goggles uygulamasını insanlar objelerin fotoğrafını çekerek onların haklarında bilgiye ulaşsınlar diyerek geliştirdi. Tabi zamanla uygulama da kendini geliştirdi, kitaplar, QR kodları, DVD vs. işin içine girdi. Garip bir özelliği de uygulamanın sizin için sıkıştığınız sudokuları çözmesi. Öğrenmeye meraklı insanlar için birebir bir uygulama. Yurtdışına gidecek olanlara ayrıca önerilir.

LV1A0143
 © AndroidPIT
Google Goggles Install on Google Play

Ask Me Anything -

billmurray reddit ama 2014 585x393
Soru sorabileceğiniz ünlüler gayet Bill Murray, Robert de Niro vs...© thecomicscomic

Listenin sonunda resmi bir Reddit uygulaması olan Ask Me Anything reddit AMA, var. Size ünlü röportajlarını getiren uygulama bunun yanında onlarla ilgili oldukça özel bilgiler de sunuyor. Arkadaş ortamında paso yeni bilgi dağıtan tip olmak isteyenler için birebir, okuyun okuyun anlatın. 

Ask Me Anything - reddit AMA Install on Google Play

Bunlardan birini denediniz mi? Benzer önerileriniz var mı?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!