This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 10 comments

Çok bilinmeyen fakat çok sevilen temalar

Kullandığınız akıllı telefonların ara yüzlerinden sıkıldınız mı? Her zaman aynı ikonları görmek zorunda değilim diyorsanız o zaman bu temalardan birini kesinlikle kullanın ve yepyeni bir telefon ile tanışın.

Epic Launcher (Lollipop)

epic launcher
Epic Launcher (Lollipop) / © Google Play

Telefonunuzda farklı ikonlar mı görmek istiyorsunuz. ? Özelleştirilebilir simge boyutu ve simge metin boyutundan memnun kalacağınız Epic Launcher, daha çok Google Asistan hissini yaşatacak ve basitleştirilmiş ara yüzü ile kullanıcısını memnun edecek.

L Launcher - Lollipop Launcher

l launchers
L Launcher - Lollipop Launcher © Google Play

Andorid 5.0 Lollipop kullanmak ister misiniz? Telefonunuz eski ve lollipop güncellemesi almayacak o zaman L-Launcher telefonunuza yeni bir görünüm katacak. Telefonun ara yüzü kasılmaları tamamen sıfıra indirilmiş, ara geçişlerin güçlendiğini fark edeceksiniz. Kişiselleştirilme özelliğini çok seveceksiniz. Lollipop iconları ile Android Lollipop keyfini çıkartmaya var mısınız ?
 

Hola Launcher - Simple & Fast
 

hola launcher
Hola Launcher - Simple & Fast / © undefined

Telefonunuzda premium hissi yaşamak ister misiniz ? Sadece 2 MB boyutunda olan Hola, sizlere hızı ve ek programları ile yeni bir deneyim sunacak. Kücük ama büyük marifetleri olan Hola, yüksek kalitede temalar, duvar kağıtları ve fontlar sunarak Android cihazınızı baştan yaratmaya hazır.

Hola Launcher - Basit, Fast Install on Google Play


Siz telefonunuzda hangi Launcherı kullanıyorsunuz?

Kaynak: Google Play

10 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!